Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 czerwca 2021, 12:50

autor: AlexB

Przypominamy o Piłkarskiej Ruletce GOL-a 2020 - jutro pierwszy mecz

Jutro ruszają Mistrzostwa Europy 2020, a my przypominamy o naszej zabawie - Piłkarskiej Ruletce GOL-a. Typuj rezultaty meczów i walcz o atrakcyjne nagrody, w tym PlayStation 5 lub Xboksa Series X do wyboru, gry oraz różnorakie gadżety.

Jutro równo o godzinie 21:00 czasu polskiego w Rzymie zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu Turcja-Włochy. Tym samym rozpoczną się opóźnione o rok z powodu epidemii koronawirusa Mistrzostwa Europy 2020. Przypominamy, że zgodnie z naszą - możemy już to tak nazwać – tradycją, towarzyszy im Piłkarska Ruletka GOLa. Wciąż jeszcze możecie obstawiać wyniki pierwszych meczów. Pamiętajcie jednak, że gdy wystartują, stracicie tę szansę.

  1. Oficjalna strona Piłkarskiej Ruletki 2020

Zasady

Zabawę Piłkarska Ruletka GOLa 2020 rozpoczęliśmy już w ubiegłym tygodniu. Jeśli jednak ominęła Was informacja o jej starcie, bądź też nigdy wcześniej o niej nie słyszeliście, to poniżej przypominamy zasady.

W konkursie udział brać mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu GRYOnline.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć pod tym adresem. Następnie należy wejść na oficjalną stronę konkursu (link znajdziesz powyżej) i rozpocząć typowanie kolejnych meczów. Musicie jednak pamiętać, że każde spotkanie można obstawić tylko raz, a podjętej decyzji nie można później zmienić. Dokładnie zatem przemyślcie, czy Wasz faworyt faktycznie ma największe szanse na zwycięstwo, czy jednak konieczne jest dokładniejsze przeanalizowanie sprawy.

Konkurs będzie trwał od 1 czerwca do 11 lipca 2021 roku. Przez ten czas możecie obstawiać tyle meczów, ile chcecie (nie ma obowiązku wytypowania wszystkich wyników). Jeśli dobrze wskażecie zwycięzcę spotkania, otrzymacie punkty według następującej tabeli:

  1. Mecz w fazie grupowej – 1 punkt
  2. Mecz w 1/8 finału – 2 punkty
  3. Mecz w ćwierćfinałach – 3 punkty
  4. Mecz w półfinałach – 4 punkty
  5. Finał – 5 punktów

Miejsce w rankingu będzie zależeć od sumy zgromadzonych punktów. Dzień po zakończonym konkursie osoby plasujące się najwyżej otrzymają na e-mail podany podczas rejestracji na portalu pytanie konkursowe o treści: „W ilu miastach rozgrywano mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020?”. Uczestnik zobowiązany jest do odpowiedzi na nie w ciągu siedmiu dni roboczych, by móc odebrać nagrodę.

Uwaga! Pamiętajcie, żeby w ustawieniach swojego profilu, konkretnie w zakładce Zgody, zaznaczyć opcję „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)”.

Nagrody

Podczas tegorocznej edycji Piłkarskiej Ruletki GOL-a bez wątpienia jest o co walczyć. Zwycięzca konkursu będzie miał możliwość wyboru jednej z dwóch konsol – PlayStation 5 lub Xboksa Series X. Ponadto zgarnie on koszulki z Wolfensteina II, Doom Eternal i Avengers, a także czapkę Avengers.

Przypominamy o Piłkarskiej Ruletce GOLa 2020 - jutro pierwszy mecz - ilustracja #1
PlayStation 5 lub Xbox Series X? Przed takim dylematem stanie zwycięzca Piłkarskiej Ruletki GOLa 2020.

Atrakcyjne nagrody otrzymają także osoby, które uplasują się w pierwszej dziesiątce konkursu. Na liście fantów znajdują się między innymi egzemplarze gry Twierdza: Władcy Wojny w edycji limitowanej czy Life is Strange 2 na PlayStation 4, i cały szereg rozmaitych gadżetów, takich jak na przykład puzzle z motywami Cyberpunka 2077 oraz Dishonored 2, a także wydanie kolekcjonerskie poradnika do Cyberpunka 2077. Część z wymienionych nagród możecie podziwiać na fotografii, którą umieściliśmy na Instagramie.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak po raz kolejny życzyć Wam powodzenia. Niech wygra najlepszy!

Oficjalnym partnerem zabawy jest firma Cenega, oficjalny wydawca na Polskę gry eFootball PES 2021 z darmowym dodatkiem UEFA EURO 2020.