Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 czerwca 2021, 14:30

autor: AlexB

Start Piłkarskiej Ruletki 2020 - do wygrania PS5 lub Xbox Series X do wyboru

W przyszłym tygodniu ruszają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a my już teraz startujemy z kolejną edycją Piłkarskiej Ruletki! Obstawiaj zwycięzców kolejnych meczów i walcz o atrakcyjne nagrody – z PlayStation 5 bądź Xboksem Series X na czele.

Z rocznym poślizgiem, ale w końcu się doczekaliśmy – 11 czerwca wystartują kolejne piłkarskie Mistrzostwa Europy. W ramach tego turnieju przez równo miesiąc 24 drużyny narodowe ze Starego Kontynentu, w tym również Polska, będą toczyły bój o Puchar Henriego Delaunaya. My z kolei, przy okazji tego wydarzenia, po raz kolejny pragniemy Was zaprosić do wspólnej zabawy w Piłkarskiej Ruletce, czyli bardzo popularnego wśród czytelników portalu GRYOnline.pl konkursu polegającego na typowaniu wyników meczów, tym razem rozgrywanych w ramach nadchodzącego europejskiego czempionatu. Na najlepszych typerów czekają rzecz jasna atrakcyjne nagrody. Brzmi kusząco? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu i wspólnej zabawy. Powodzenia!

  1. Oficjalna strona Piłkarskiej Ruletki 2020
Start Piłkarskiej Ruletki 2020 - do wygrania PS5 lub Xbox Series X do wyboru - ilustracja #1
Czy Portugalii uda się obronić mistrzostwo Europy?

Zasady

W Piłkarskiej Ruletce 2020 udział brać mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu GRYOnline.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć pod tym adresem. Następnie należy wejść na oficjalną stronę konkursu (link znajdziesz powyżej) i rozpocząć typowanie kolejnych meczów. Musicie jednak pamiętać, że każde spotkanie można obstawić tylko raz, a podjętej decyzji nie można później zmienić. Dokładnie zatem przemyślcie, czy Wasz faworyt faktycznie ma największe szanse na zwycięstwo, czy jednak konieczne jest dokładniejsze przeanalizowanie sprawy.

Konkurs będzie trwał od 1 czerwca do 11 lipca 2021 roku. Przez ten czas możecie obstawiać tyle meczów, ile chcecie (nie ma obowiązku wytypowania wszystkich wyników). Jeśli dobrze wskażecie zwycięzcę spotkania, otrzymacie punkty według następującej tabeli:

  1. Mecz w fazie grupowej – 1 punkt
  2. Mecz w 1/8 finału – 2 punkty
  3. Mecz w ćwierćfinałach – 3 punkty
  4. Mecz w półfinałach – 4 punkty
  5. Finał – 5 punktów

Miejsce w rankingu będzie zależeć od sumy zgromadzonych punktów. Dzień po zakończonym konkursie osoby plasujące się najwyżej otrzymają na e-mail podany podczas rejestracji na portalu pytanie konkursowe o treści: „W ilu miastach rozgrywano mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020?”. Uczestnik zobowiązany jest do odpowiedzi na nie w ciągu siedmiu dni roboczych, by móc odebrać nagrodę.

Uwaga! Pamiętajcie, żeby w ustawieniach swojego profilu, konkretnie w zakładce Zgody, zaznaczyć opcję „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)”.

Nagrody

Podczas tegorocznej edycji Piłkarskiej Ruletki GOL-a bez wątpienia jest o co walczyć. Zwycięzca konkursu będzie miał możliwość wyboru jednej z dwóch konsol – PlayStation 5 lub Xboksa Series X. Ponadto zgarnie on koszulkę z Wolfensteina II, koszulkę z Doom Eternal, koszulkę Avengers i czapkę Avengers.

Start Piłkarskiej Ruletki 2020 - do wygrania PS5 lub Xbox Series X do wyboru - ilustracja #2

Atrakcyjne nagrody otrzymają także osoby, które uplasują się w pierwszej dziesiątce konkursu. Na liście fantów znajdują się między innymi egzemplarze gry Twierdza: Władcy Wojny w edycji limitowanej czy Life is Strange 2 na PlayStation 4, wydanie kolekcjonerskie poradnika do Cyberpunka 2077 i cały szereg rozmaitych gadżetów. Dokładną rozpiskę znajdziecie w tym miejscu. Dodatkową premią dla wszystkich szczęśliwców z pierwszej dziesiątki będzie również roczny abonament Premium VIP na GRYOnline.pl. Zdecydowanie jest zatem o co walczyć.

Oficjalnym partnerem zabawy jest firma Cenega, oficjalny wydawca na Polskę gry eFootball PES 2021 z darmowym dodatkiem UEFA EURO 2020.