SkyShowtime ma propozycję dla miłośników filmowych przygód. Od dziś na platformie obejrzeć można nowy film Garetha Edwardsa.
Na SkyShowtime znaleźć możemy takie kinowe hity jak Mission: Impossible – The Final Reckoning czy Gladiator 2, a już dziś do tego grona dołączył film Jurassic World: Odrodzenie w reżyserii Garetha Edwardsa. Produkcja, którą w ubiegłym roku mogliśmy oglądać w kinach, od 3 lutego dostępna jest w serwisie streamingowym w ramach abonamentu.
Akcja Jurassic World: Odrodzenie rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach znanych z Jurassic World: Dominion. Zmieniony przez człowieka klimat na Ziemi jest nieodpowiedni dla przywróconych do życia prehistorycznych gadów. Te, którym udaje się przetrwać, zamieszkują odizolowane rejony równikowe z klimatem przypominającym ten, w którym niegdyś żyły.
Wykwalifikowana ekipa nowych bohaterów wyrusza do najniebezpieczniejszego miejsca na Ziemi – położonego na wyspie ośrodka badawczego, który był częścią oryginalnego Parku Jurajskiego, zamieszkiwanego przez najgroźniejsze z dinozaurów, jakie pozostały. Naukowcy i poszukiwacze przygód chcą zdobyć DNA gadów, aby opracować lek ratujący ludzkie życie.
Widowisko nazywane przez reżysera „listem miłosnym do Stevena Spielberga” przedstawia nową historię napisaną przez Davida Koeppa i otwiera kolejny rozdział w słynnej serii.
Do obsady należą Scarlett Johansson, Jonathan Bailey, Mahershala Ali, Rupert Friend, Manuel Garcia-Rulfo, Luna Blaise oraz David Iacono. Przedstawiamy zwiastun widowiska, które fani dinozaurów i produkcji przygodowych mogą już dziś obejrzeć w domu.
Jurassic World: Odrodzenie od dziś jest na SkyShowtime.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
Film:Jurassic World: Odrodzenie(Jurassic World Rebirth)
premiera: 2025przygodowy, sci-fi, thriller, akcja
1

Autor: Pamela Jakiel
Redaktorka działu filmowego Gry-Online od kwietnia 2023 roku. Absolwentka filmoznawstwa i MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Miłośniczka dzieł Romana Polańskiego, Terrence’a Malicka i Alfreda Hitchcocka. Woli gnozę od grozy, dramaty od komedii, Junga od Freuda. Tęskni za elegancją kina klasycznego i wciąż wraca do Bulwaru Zachodzącego Słońca. W muzeach tropi obrazy symbolistów, a świat przemierza gravelem. Uwielbia jamniki.