Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2020, 09:30

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Przetestuj Apex Legends w trybie trzecioosobowym

Do 20 stycznia (czyli do jutra) możecie zagrać w Apex Legends w trybie trzecioosobowym. Wszystko z okazji specjalnego eventu w grze, dzięki któremu co dwa dni użytkownicy dostają do przetestowania inny wariant rozgrywki.

Apex w widoku z perspektywy trzeciej osoby daje radę. - Przetestuj Apex Legends w trybie trzecioosobowym - wiadomość - 2020-01-19
Apex w widoku z perspektywy trzeciej osoby daje radę.

Respawn Entertainment, czyli twórcy Apex Legends, postanowili wejść w nowy rok z przytupem. 9 stycznia uruchomili Grand Soiree Arcade Event, w ramach którego co dwa dni udostępniają użytkownikom inny tryb rozgrywki (rotacyjnie). Pozwala to graczom Apex Legends zdobyć doświadczenie oraz nowe przedmioty kosmetyczne. Studio właśnie uruchomiło możliwość zagrania w trybie trzecioosobowym (TPP) i pochwaliło się tym za pośrednictwem Twittera.

Przyznaję, że z perspektywy trzeciej osoby gra się świetnie. Modele bohaterów dobrze się prezentują, można mieć większą satysfakcję z ciułanych od miesięcy skórek (możecie je oglądać cały czas na ekranie), a przede wszystkim zwiększa się pole widzenia. Niestety, zgodnie z zasadami wydarzenia, ten tryb będzie grywalny tylko do 20 stycznia, czyli do jutra. Dlatego jeśli chcecie go przetestować, to radzimy się pośpieszyć.

Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby ten tryb na stałe zagościł w grze. Możliwość przełączania się z widoku pierwszoosobowego na trzecioosobowy urozmaiciłaby nieco rozgrywkę. Takie rozwiązanie znamy chociażby ze Star Wars: Battlefront. Niestety, twórcy nigdzie nie wspomnieli o takich planach. Przypomnijmy, że Apex Legends jest produkcją free-to-play, która ukazała się 4 lutego 2019 roku na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry
  2. Poradnik do Apex Legends