Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2020, 13:10

autor: AlexB

Przeszło 50 minut gameplayu z Wasteland 3

W sieci pojawił się nowy, blisko godzinny gameplay z gry Wasteland 3. Prezentuje on tworzenie postaci i sam początek gry. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One i ukaże się 19 maja.

Przeszło 50 minut gameplayu z Wasteland 3 - ilustracja #1
Wasteland 3 zaoferuje nam zimowy klimat.

Do zaplanowanego na 19 maja debiutu Wasteland 3 zostało jeszcze trochę czasu, ale niektóre osoby miały już okazję położyć swoje ręce na wersji przedpremierowej tytułu. Jedną z nich jest Rob Cram, weteran branży elektronicznej rozrywki, który obecnie prowadzi kanał na YouTube. Zamieścił on na nim blisko godzinny gameplay, na którym możemy zobaczyć tworzenie postaci i sam początek nowego RPG-a od studia inXile entertainment. Film możecie obejrzeć poniżej, lecz uważajcie na ewentualne spoilery.

Komputer wykorzystany do nagrania powyższego gameplayu jest wyposażony w kartę GeForce RTX 2080 Ti, procesor Intel Core i9-9900K oraz 16 GB RAM. Wszystkie opcje zostały rzecz jasna ustawione na maksimum. Jak widać, na obecnym etapie na tej konfiguracji liczba klatek na sekundę w Wasteland 3 przez większość czasu nie spada poniżej 50.

Przypominamy, że Wasteland 3 zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Na wszystkich tych platformach tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

  1. Oficjalna strona studia inXile entertainment
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Wasteland 3

Wasteland 3