Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2020, 13:10

Przeszło 50 minut gameplayu z Wasteland 3

W sieci pojawił się nowy, blisko godzinny gameplay z gry Wasteland 3. Prezentuje on tworzenie postaci i sam początek gry. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One i ukaże się 19 maja.

Przeszło 50 minut gameplayu z Wasteland 3 - ilustracja #1
Wasteland 3 zaoferuje nam zimowy klimat.

Do zaplanowanego na 19 maja debiutu Wasteland 3 zostało jeszcze trochę czasu, ale niektóre osoby miały już okazję położyć swoje ręce na wersji przedpremierowej tytułu. Jedną z nich jest Rob Cram, weteran branży elektronicznej rozrywki, który obecnie prowadzi kanał na YouTube. Zamieścił on na nim blisko godzinny gameplay, na którym możemy zobaczyć tworzenie postaci i sam początek nowego RPG-a od studia inXile entertainment. Film możecie obejrzeć poniżej, lecz uważajcie na ewentualne spoilery.

Komputer wykorzystany do nagrania powyższego gameplayu jest wyposażony w kartę GeForce RTX 2080 Ti, procesor Intel Core i9-9900K oraz 16 GB RAM. Wszystkie opcje zostały rzecz jasna ustawione na maksimum. Jak widać, na obecnym etapie na tej konfiguracji liczba klatek na sekundę w Wasteland 3 przez większość czasu nie spada poniżej 50.

Przypominamy, że Wasteland 3 zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Na wszystkich tych platformach tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

  1. Oficjalna strona studia inXile entertainment