Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 23 lipca 2013, 09:24

Przedpremierowe granie w Dying Light i Hellraid

Dodatkowe informacje na temat Bazy Aktywnych Graczy oraz formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem playtesty.techland.pl.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W studiach firmy Techland trwają obecnie prace nad dwoma produkcjami, cieszącymi się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Osoby, które chciałyby wziąć udział w playtestach tych tytułów jeszcze przed ich rynkowym debiutem, powinny zapisać się do Bazy Aktywnych Graczy.

Wszystkie playtesty odbywają się we wrocławskiej lub warszawskiej siedzibie Techlandu. Właśnie dlatego do dołączenia do Bazy Aktywnych Graczy zachęcamy głównie mieszkańców tych miast i ich okolic. Każdy playtest trwa kilka godzin, podczas których zaproszone osoby grają w konkretny tytuł, a ekipa Techlandu skrzętnie notuje wszelkie ich uwagi, pomysły i zauważone problemy.

Playtesty nie są pracą, ale spotkaniem w gronie prawdziwych graczy. Oprócz dobrej zabawy każdy zaproszony ma szansę wpłynąć na to, jak będzie prezentować się ostateczna wersja gry. Wszystkie opinie i sugestie, wyrażone przez playtesterów, są brane przez nas pod uwagę. Ponadto każdy z biorących udział w playteście otrzymuje zestaw unikalnych upominków, a jego nazwisko zostaje później umieszczone w creditsach danej gry. Dodatkowe informacje na temat Bazy Aktywnych Graczy oraz formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem playtesty.techland.pl.

Dying Light to pierwsza gra Techlandu, która powstaje z myślą o nadchodzących konsolach nowej generacji - Xbox One oraz PlayStation 4, a ponadto dostępna będzie na platformie PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Produkcja ta trafi na rynek w roku 2014 i umożliwi przeniesienie się do otwartego świata, ogarniętego przez chaos i zniszczenie. Za dnia gracze będą przemierzać rozległe miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a zarażeni okazują się agresywniejsi i o wiele bardziej niebezpieczni. Najbardziej przerażający są drapieżcy, ruszający na łowy dopiero po zmierzchu. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by dożyć do świtu.

Hellraid jest produkcją, reprezentująca gatunek First Person Co-op Slasher, osadzoną w mrocznym świecie fantasy. Umożliwi ona graczom wcielenie się w jednego z czterech bohaterów i stanięcie do walki z piekielnymi hordami. Jest to tytuł przeznaczony dla komputerów PC oraz konsol PlayStation 3 i Xbox 360.