Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 lutego 2020, 12:09

autor: Czarny Wilk

Promocyjne ceny Xboksa One X we francuskim Amazonie

W ramach promocji w Amazon.fr taniej kupimy zestawy z konsolą Xbox One X oraz takimi grami jak Star Wars Jedi: Fallen Order, Forza Horizon 4 i Gears 5.

  1. Konsola Xbox One X 1TB + gra Star Wars Jedi: Fallen Order – 307,49 euro (ok. 1310 zł)
  2. Konsola Xbox One X 1TB + gra Forza Horizon 4 + DLC – 307,49 euro (ok. 1310 zł)
  3. Konsola Xbox One X 1TB + gra Gears 5 – 307,49 euro (ok. 1310 zł)

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie francuską wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych w wiadomości. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 20-procentowym francuskim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.