Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 lipca 2022, 19:27

Disco Elysium, ATOM RPG i inne perełki w promocji na GOG.com

Na GOG.com trwa wyprzedaż Find Your Indie. Wśród przecenionych produkcji znajdziemy m.in. Disco Elysium, Shadowgrounds, ATOM RPG i FlatOut 2.

W sklepie GOG.com trwa promocja Find Your Indie, która obejmuje wiele tytułów niezależnych – tych nowszych oraz starszych. Obniżkami objęto ponad 1500 pozycji. Jeśli więc planujecie uzupełnić swoją kolekcję gier, to macie ku temu dobrą okazję. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 1 sierpnia.

Find Your Indie na GOG.com

Disco Elysium za 50,09 zł

Disco Elysium to detektywistyczna gra RPG. Podczas przygody wcielamy się w policjanta alkoholika, który zapomniał, kim jest i jakie jest jego zadanie. Szybko okazuje się, że został oddelegowany do zbadania sprawy linczu popełnionego w biednej dzielnicy nadmorskiego miasta Revachol. Pomóc ma mu w tym porucznik Kim Kitsuragi.

Tytuł ten jest zdecydowanie godny polecenia, choćby ze względu na świetnie wykreowany świat, w którym przyjdzie nam rozwiązać zagadkę nie tylko morderstwa, ale również tożsamości protagonisty. Jeśli nie nastawiacie się na dynamiczną akcję, jest to pozycja, po którą warto sięgnąć.

Disco Elysium na GOG.com

Shadowgrounds za 2,99 zł

Shadowgrounds to strzelanina w perspektywie izometrycznej i klimacie science-fiction. W tym świecie ludzkość została zmuszona do opuszczenia Ziemi, akcja rozgrywa się natomiast na księżycu Jowisza – Ganimedesie. Spokój kolonii został zakłócony przez inwazję obcych, a my wcielamy się w rolę inżyniera, który próbuje przetrwać w trudnych warunkach.

Nie ma co ukrywać, gra ma już 17 lat na karku, więc grafika nie zrobi na Was większego wrażenia. Shadowgrounds broni się jednak klimatem, który świetnie buduje poczucie niepokoju, oraz samym gameplayem.

Shadowgrounds na GOG.com

Promocja Find Your Indie na GOG.com – inne oferty

 1. Aragami (polski) – 14,39 zł (-80%)
 2. ATOM RPG (polski) – 37,79 zł (-30%)
 3. Aven Colony (angielski) – 21,59 zł (-80%)
 4. Beholder (polski) – 8,49 zł (-80%)
 5. Blair Witch (polski) – 33 zł (-70%)
 6. FlatOut 2 (angielski) – 9,29 zł (-80%)
 7. Hard Truck 2: King of the Road (angielski) – 4,39 zł (-80%)
 8. Pizza Connection 2 (angielski) – 0,89 zł (-91%)
 9. Postal 2 (polski) – 3,49 zł (-90%)
 10. Sherlock Holmes versus Jack the Ripper (polski) – 9,29 zł (-80%)
 11. The Suicide of Rachel Foster (angielski) – 9,99 zł (-80%)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej