Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 listopada 2020, 10:21

autor: aadamus

Project CARS i Peaky Blinders: Mastermind tanio w Killer Bundle 14

W sklepie Fanatical trwa sprzedaż paczki Killer Bundle 14, w skład której wchodzą takie produkcje jak Project CARS - Game Of The Year Edition, RollerCoaster Tycoon: Deluxe, Peaky Blinders: Mastermind oraz Close to the Sun.

W sklepie Fanatical do sprzedaży weszła paczka Killer Bundle 14, dzięki której za niewielką cenę możemy nabyć dziewięć gier. W skład zestawu wchodzą następujące produkcje:

  1. Peaky Blinders: Mastermind
  2. Close to the Sun
  3. Project CARS - Game Of The Year Edition
  4. Rec Center Tycoon
  5. Talisman: Origins
  6. Autonauts
  7. RollerCoaster Tycoon: Deluxe
  8. Chris Sawyer's Locomotion
  9. Table Manners: The Physics-Based Dating Game

Paczkę można nabyć za ok. 23 zł (cena zmienia się w zależności od kursu euro) jedynie przez ograniczony czas. Wszystkie tytuły otrzymamy w postaci kluczy Steam.

  1. Killer Bundle 14 w Fanatical

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.