Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2017, 19:34

autor: "Vergil"

Project CARS 2 doczekało się wersji demonstracyjnej

Jeśli nosicie się z zamiarem zakupu drugiej odsłony cyklu Project CARS, z pewnością ucieszycie się na wieść, że po dwóch miesiącach od premiery tytuł doczekał się wersji demonstracyjnej, która pozwala przejechać się po jednym z torów za kierownicą trzech samochodów.

W chwili, w której są pisane te słowa, od premiery Project CARS 2 minęły dwa miesiące. Najwyraźniej Ekipa Slightly Mad Studios uznała, że to dobry moment, by spróbować zachęcić do swojego najnowszego dzieła nowych graczy. Zespół udostępnił bowiem wersję demonstracyjną, którą pecetowcy znajdą na Steamie, z kolei konsolowcy – w PlayStation Store i sklepie Microsoftu.

Demo stanowi swego rodzaju przekrój zawartości oferowanej przez Project CARS 2, oddając w ręce graczy trzy samochody – mowa o Ferrari 488 GT3, Lamborghini Huracán LP610-4 i Formule Renalut 3.5. To właśnie za ich kierownicami każdy chętny będzie mógł poddać próbie swe umiejętności na laserowo zeskanowanym torze Red Bull Ring, dostępnym w dwóch wersjach.

Warto również odnotować, że posiadacze PlayStation 4 Pro i Xboksa One X mogą sprawdzić usprawnienia, jakie mają zostać wprowadzone do pełnej wersji dopiero w nadchodzącej aktualizacji. Poza tym pecetowcy wyposażeni w zestawy wirtualnej rzeczywistości przekonają się, jak Project CARS 2 wykorzystuje ich możliwości.

Wersja demonstracyjna to nie tylko możliwość przetestowania atrakcji przygotowanych przez Slightly Mad Studios. To również szansa, by za darmo przejechać się jednym z egzotycznych supersamochodów po słynnym Red Bull Ring. - Project CARS 2 doczekało się wersji demonstracyjnej - wiadomość - 2017-11-23
Wersja demonstracyjna to nie tylko możliwość przetestowania atrakcji przygotowanych przez Slightly Mad Studios. To również szansa, by za darmo przejechać się jednym z egzotycznych supersamochodów po słynnym Red Bull Ring.

Project CARS 2 zadebiutowało 22 września, ciesząc się ciepłym przyjęciem ze strony krytyków. O tym, czy w istocie mamy do czynienia z najlepszą grą wyścigową możecie się przekonać, czytając naszą recenzję... lub pobierając opisane wyżej demo.