Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 lutego 2024, 16:00

Procesor w kuszącej cenie. Promocja na Intel Core i5 12600KF

Daj swojemu komputerowi więcej mocy z procesorem Intel Core i5. Dziesięć rdzeni i obsługa pamięci RAM najnowszej generacji DDR5 gwarantują lata rozgrywki na najwyższym poziomie oraz wygodną pracę.

Źródło fot. Intel; materiały promocyjne
i

Procesor jest mózgiem komputera, dlatego w przypadku ulepszania swojego sprzętu warto zacząć właśnie od tego podzespołu. Swoją uwagę dobrze zwrócić na Intela, ponieważ procesory tego producenta cechują się dobrą wydajnością oraz jakością, zwłaszcza w przypadku ostatnich kilku generacji. Jeśli dysponujesz mniejszym budżetem, w sklepie internetowym Amazon.pl jest prawdziwa okazja na procesor Intel Core i5.

Intel Core i5-12600KF w świetnej cenie

Prawdopodobnie każdy chciałby zbudować jak najlepszy komputer, który będzie zdolny do uciągnięcia wszystkich najnowszych gier w najwyższych detalach. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, ale na szczęście teraz w budżetowej cenie macie możliwość zyskania wyjątkowo potężnego procesora. Intel Core i5-12600KF spełni Wasze wymagania, a stosunek jakości do ceny robi duże wrażenie.

Intel Core i5-12600KF posiada wyjątkową konstrukcję, na którą składa się 6 rdzeni o wysokiej wydajności oraz 4 rdzenie energooszczędne. Te pierwsze przydają się podczas wymagających gier, gdzie liczy się moc rdzenia i niewielka liczba wątków. Natomiast drugie zdecydowanie lepiej sprawdzą się w pracy, gdy trzeba wykonać wiele zadań naraz przy większej liczbie wątków.

Procesor oferuje także wsparcie dla pamięci RAM DDR5 oraz obsługę PCIe 5. generacji. Dzięki temu masz pewność, że inne podzespoły najnowszej generacji będą działały z pełną mocą na Twoim komputerze. Jakość codziennego użytkowania sprzętu będzie jeszcze lepsza.

Źródło: Ceneo.pl - Procesor w kuszącej cenie. Promocja na Intel Core i5 12600KF - wiadomość - 2024-02-12
Źródło: Ceneo.pl

Aktualnie w sklepie internetowym Amazon.pl procesor Intel Core i5-12600KF kosztuje tylko 748 zł. To nie tylko najniższa obecnie cena, niedostępna w innych sklepach. To także historycznie rekordowa kwota, w jakiej procesor był dostępny, co pokazuje, z jak dobrą okazją mamy do czynienia.

Kup procesor Intel Core i5-12600KF za 748 zł

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej