Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2013, 10:40

autor: Góral

Prison Architect do kupienia taniej w nowym The Humble Weekly Sale

Wystartowała kolejna edycja promocji The Humble Weekly Sale, w której przez kilka dni sprzedawane są zestawy ciekawych tytułów. Tym razem, oprócz kupna nowych produkcji, można także uzyskać tańszy dostęp do alfa testów Prison Architect.

Rozpoczęła się kolejna, cotygodniowa promocja The Humble Weekly Sale, dzięki której, oprócz kilku niezłych gier, można także uzyskać tańszy dostęp do Prison Architect – jednej z najciekawiej zapowiadających się gier niezależnych.

The Humble Weekly Sale – w tym tygodniu można kupić Defcon, Darwinię i inne gry. - Prison Architect do kupienia taniej w nowym The Humble Weekly Sale - wiadomość - 2013-08-09
The Humble Weekly Sale – w tym tygodniu można kupić Defcon, Darwinię i inne gry.

Za dowolną kwotę uzyskuje się dostęp do następujących produkcji:

  • Uplink (także dla systemu operacyjnego Android),
  • Darwinia,
  • Multiwinia,
  • Defcon.

Dodatkowo, wpłacając 19,99 dolarów (około 63 zł) otrzymuje się natychmiastowy dostęp do wersji alfa gry Prison Architect. Po upływie 24 godzin cena wzrośnie do 24,99 dolarów (około 79 zł), co i tak jest opłacalne, gdyż dostajemy do tego inne produkcje, a normalnie, na stronie producenta, tytuł jest do nabycia za 30 dolarów (około 95 zł).

Oprócz tego wszystkie zamówienia premiowane są dostępem do kodu źródłowego wszystkich gier (oprócz Prison Architect), wersjami próbnymi Voxel Tech i City Generator oraz ścieżkami dźwiękowymi. Jednocześnie warto wspomnieć, że wpłacaną kwotę można rozdysponować pomiędzy deweloperów, organizatorów akcji i fundacje charytatywne Child’s Play Charity i Electronic Frontier Foundation.