Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Electronic Arts Polska Press Release 5 czerwca 2019, 19:09

Prezentujemy IV rozdział gry Battlefield V

Obejrzyj premierowy zwiastun i dowiedz się więcej podczas transmisji na żywo w sobotę 8 czerwca o godzinie 19:30.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

II wojna światowa toczy się dalej na czterech nowych mapach, które zostaną wprowadzane do gry jako zawartości IV rozdziału Wbrew przeciwnościom począwszy od 27 czerwca. Od wielkich bitew z udziałem pojazdów, po mniejsze potyczki piechoty, Battlefield V zaoferuje graczom to, czego oczekiwali – rozgrywki sieciowe na nowych arenach.

Nowa zawartość obejmie dwie duże mapy dla 64 graczy. Pierwsza z nich to mapa Al Sundan, skupiająca się na walce na dużych dystansach, bitwach z użyciem pojazdów i atmosferze bitwy totalnej. Mapa ta jest oparta na historii wojennej z trybu dla pojedynczego gracza „Pod flagą niczyją” i rozgrywa się na rozległej pustyni Afryki Północnej. Kolejna mapa, Marita, pojawi się w lipcu, będąc jednocześnie drugą mapą osadzoną na terytorium Grecji (po mapie Merkury, która została wprowadzona w rozdziale III – Burzy Ognia). Marita przeniesie graczy na przepiękne zbocza góry oraz do urokliwego miasteczka z brukowanymi ulicami i widokiem na rzekę oraz zobrazuje walkę piechoty, w której siły alianckie podejmują desperacką próbę zatrzymania armii Osi.

Intensywne walki na bliski dystans powrócą również latem dzięki dwóm kolejnym mapom. Gracze zniszczą fabrykę materiałów wybuchowych na Lofotach i oraz wyzwolą okupowaną Prowansję.

Wreszcie - w październiku, między rozdziałami IV i V rozpocznie się Operacja Podziemie. Zainspirowana kultową mapą Battlefield 3: Operacja Metro, nowa mapa zaoferuje zaciętą bitwę piechoty na zróżnicowanym, miejskim terenie. Walki toczyć się będą na ulicach, dziedzińcach, placach, w tunelach kolejowych i innych miejscach.

Fani będą mogli dokładniej przyjrzeć się nadchodzącej zawartości oglądając transmisję na żywo z Los Angeles na stronie ea.com w sobotę, 8 czerwca, od godziny 19:30. Transmisję z udziałem specjalnych gości poprowadzą Julia Hardy i Adam Freeman.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Battlefield V, odwiedź stronę www.ea.com/games/battlefield/battlefield-5.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield V

Battlefield V