Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 czerwca 2020, 12:30

Prequel Kingsman z nowym, pełnym akcji zwiastunem

20th Century Studios zaprezentowało kolejny zwiastun filmu King's Man: Pierwsza misja, czyli prequela popularnego filmowego cyklu Matthew Vaughna luźno opartego na komiksach Dave'a Gibbonsa i Marka Millara. Produkcja będzie miała swoją premierę 18 września.

Wbrew wcześniejszym planom King's Man: Pierwsza misja, czyli prequel cieszącego się sporą popularnością wśród widzów cyklu filmów akcji luźno opartych na komiksach The Secret Service autorstwa Marka Millara i Dave'a Gibbonsa, nie pojawił się w kinach w lutym tego roku. Zamiast tego najnowsze dzieło reżysera Matthew Vaughna zadebiutuje na wielkim ekranie 18 września. To jeszcze sporo czasu, dlatego też aby podtrzymać zainteresowanie produkcją, 20th Century Studios zdecydowało się na wypuszczenie jej kolejnego trailera. Obejrzycie go poniżej.

Ponadto pojawił się kolejny plakat King's Man: Pierwszej misji. Zamieszczamy go na samym końcu niniejszej wiadomości.

Prequel Kingsman z nowym, pełnym akcji zwiastunem - ilustracja #1
King’s Man: Pierwsza misja wejdzie na ekrany kin za niecałe trzy miesiące.

Akcja King's Man: Pierwszej misji będzie toczyła się w pierwszej połowie XX wieku. Fabuła skupi się na początkach tytułowej sekretnej, niezależnej organizacji szpiegowskiej. Przed jej członkami postawione zostanie niezwykle trudne zadanie – powstrzymanie największych zbrodniczych umysłów świata przed rozpętaniem wojny, która zmiotłaby z powierzchni Ziemi miliony istnień. W rolach głównych zobaczymy między innymi Ralpha Fiennesa, Gemmę Aerton, Daniela Bruhla, Rhysa Ifansa, Charlesa Dance'a, Djimona oraz Stanleya Tucciego.

  1. Oficjalna strona 20th Century Studios

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej