Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 kwietnia 2021, 20:27

autor: Karol Laska

Premiera The Witcher: Monster Slayer tego lata. Niebawem ruszy wczesny dostęp

Znamy przybliżony termin, w którym zagramy w mobilne RPG pod tytułem The Witcher: Monster Slayer. Niektórzy internauci będą mieli okazję do przetestowania gry trochę wcześniej za sprawą przedpremierowych testów.

Grupa CD Projekt potwierdziła dziś w materiale wideo przedstawiającym wyniki finansowe firmy za rok 2020, że najnowsza gra w uniwersum Wiedźmina – mowa o The Witcher: Monster Slayerpojawi się na urządzeniach z systemami Android oraz iOS latem tego roku. Tytuł ten, przypominamy, to wykorzystujący technologię rozszerzonej rzeczywistości (niczym Pokemon GO) „erpeg”, w którym będziemy mogli wcielić się w łowcę potworów grasujących w prawdziwym świecie.

Tuż po komunikacie „Redów” ogłoszenie opublikowało także podwładne im studio Spokko Games odpowiadające za powstanie Monster Slayera. Podało ono wspomniany wyżej termin premiery gry, a także poinformowało o otwarciu zapisów dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby przetestować tytuł we wczesnym dostępie w wersji na Androida (choć na razie nie wiadomo, kiedy on dokładnie ruszy).

Rejestracji do wyżej wymienionych testów można dokonać za pośrednictwem oficjalnej strony gry (pod tym linkiem). Do pomyślnego wysłania zgłoszenia niezbędne jest posiadanie konta w Google Play Store. Co z użytkownikami urządzeń z systemem iOS? Deweloperzy twierdzą, że i oni mają możliwość zapisania się do wczesnego dostępu, choć będzie on działał posiadaczom sprzętu Apple’a tylko w niektórych miejscach na świecie (nie sprecyzowano jakich).

  1. Strona internetowa gry The Witcher: Monster Slayer