Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2015, 17:40

autor: Pirlond

Premiera gry Victor Vran w lipcu

Przedstawiciele studia Haemimont Games ujawnili konkretną datę premiery swojej najnowszej gry – hack’n’slasha Victor Vran. Produkcja ukaże się na komputerach z systemami Windows, Mac Os i Linux 24 lipca.

Znani przede wszystkim z cyklu strategii ekonomicznych Tropico deweloperzy z Haemimont Games podzielili się dokładnym terminem premiery swojego kolejnego projektu – Victor Vran. Przedstawiciele studia poinformowali, że produkcja zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 24 lipca. Tego dnia hack’n’slash pojawi się na wszystkich platformach docelowych, a więc na komputerach osobistych z systemami operacyjnymi Windows, Mac Os oraz Linux (dystrybuowany będzie za pośrednictwem platformy Valve i GOG.com). Warto jednak zaznaczyć, że niektórzy mogą już teraz ukończyć tytuł. A to dlatego, że twórcy zaktualizowali wczesną wersję gry, która od kilku miesięcy dostępna jest w ramach usługi Early Access w cyfrowym sklepie Steam. Opublikowana przez autorów łatka dodaje ostatnie, finałowe fragmenty kampanii dla pojedynczego gracza, a także związane z nimi przerywniki filmowe.

Na tym jednak nie koniec. Patch przynosi bowiem ze sobą kilka innych nowości, w tym angielski oraz niemiecki dubbing. Zaimplementowano także nowy poziom trudności (tryb Hard) dla najbardziej wymagających graczy oraz kilkaset elitarnych wyzwań do wykonania. Nie zabrakło też niedostępnego dotychczas uzbrojenia, które może się okazać przydatne w walce z zastępami przeciwników.

Wczesną wersję Victora Vrana można nadal kupić na Steamie za 19,99 euro (ok. 83 zł).

Victor Vran to hack’n’slash powstający w studiu Haemimont Games, co oznacza, że odpowiadają za niego twórcy Tropico (produkcja będzie więc znacząco odbiegać od tego, co znamy z popularnej serii strategii ekonomicznych). Gracze wcielą się w tytułowego Victora Vrana, który trudzi się fachem łowcy potworów. Jak nietrudno się więc domyślić, esencją rozgrywki będzie eksterminacja napotykanych wrogów przy wykorzystaniu zróżnicowanego oręża znajdowanego w czasie zabawy.