Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 18 maja 2018, 18:25

Premiera gry Hitman: Definitive Edition

Wydanie dostępne w edycji limitowanej ze steelbookiem do wyczerpania nakładu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Premiera gry Hitman: Definitive Edition - ilustracja #1

Firma Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, ma przyjemność poinformować, że dziś, 18 maja, do sprzedaży w kraju trafiła gra akcji z popularnej serii HITMAN™ w wydaniu Definitive Edition. Tytuł jest dostępny na konsole PlayStation®4 i Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Warto zaznaczyć, że wydanie premierowe HITMAN™: Definitive Edition do wyczerpania nakładu jest dostępne w limitowanej edycji ze steelbookiem.

HITMAN™: Definitive Edition to najpełniejsze wydanie najnowszej gry o Agencie 47, na które składają się zawartość z Kompletnego Sezonu Pierwszego oraz Game of The Year Edition. Oprócz tego, wydanie to zawiera całkiem nowe dodatki w grze, takie jak przebrania dla Agenta 47 inspirowane klasycznymi tytułami studia IO Interactives odpowiedzialnego za powstanie popularnej i wysoko ocenianej przez graczy serii o płatnym mordercy. Stroje dla Agenta 47, inspirowane grami takimi jak Freedom Fighters, Kane & Lynch oraz Mini Ninjas, są małym hołdem w kierunku studia IO Interactive, które obchodzi 20-lecie swojego istnienia.

Wciel się w postać Agenta 47 i weź udział w thrillerze szpiegowskim, toczącym się w świecie zabójstw na zlecenie.

Wydanie HITMAN Definitive Edition zawiera:

  • Zestaw kostiumów IO Interactive z okazji 20-lecia istnienia studia – Trzy nowe kostiumy inspirowane grami Freedom Fighters, Kane & Lynch oraz Mini Ninjas.
  • HITMAN™ Kompletny Sezon Pierwszy – Kompletne wydanie gry i ponad 100 godzin rozrywki. Siedem egzotycznych lokacji, znanych z pierwszego sezonu – odwiedź ponownie Paryż, Sapienze, Marrakesz, Bangkok, Colorado czy Hakkaido, jak również zajrzyj do siedziby Agencji.
  • Zawartość HITMAN™ Game of the Year Edition – Cztery misje z kampanii „Pacjent Zero”, trzy tematyczne Kontrakty w trybie Eskalacji, pozwalające na odblokowanie trzech unikalnych broni, jak również Kostiumu Klauna, Kowboja oraz Kruka.
  • HITMAN™ Summer Bonus Episode – z bonusowymi misjami w Sapienzie i Marrakeszu.
  • HITMAN™: Blood Money Requiem Pack, który zawiera kultowy biały garnitur, białą gumową kaczuszkę i chromowany pistolet ICA.
  • A także wszystkie wyzwania, kontrakty w trybie Eskalacji, okazje i inne aktualizacje – pełna zawartość z Kompletnego Sezonu Pierwszego oraz Game of The Year Edition.