Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2018, 16:59

Call of Duty Black Ops 4 - udostępniono zapisy z rozgrywek multiplayer

W sieci zaroiło się od obszernych zapisów rozgrywki z Call of Duty: Black Ops 4. Dzięki nim możemy zobaczyć, jak będą prezentowały się sieciowe potyczki PvP w tegorocznej odsłonie marki.

Gra ukaże się 12 października tego roku. - Call of Duty Black Ops 4 - udostępniono zapisy z rozgrywek multiplayer - wiadomość - 2018-05-19
Gra ukaże się 12 października tego roku.
CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Treyarch
  2. Wydawca: Activision
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 12 października 2018 r.

Najgorętszym tematem wczorajszego dnia była prezentacja Call of Duty: Black Ops 4, czyli najnowszej odsłony popularnej serii strzelanek firmy Activision. Dzięki niej poznaliśmy pierwsze konkrety na temat tego projektu i obejrzeliśmy premierowe materiały video. Filmiki te ograniczały się jednak do zwiastunów, które były co prawda bardzo efektowne, ale trudno było z nich wywnioskować jak dokładnie będą przebiegały sieciowe potyczki.

Teraz uległo to zmianie i w sieci pojawiło się sporo godnych uwagi materiałów. Warto zwrócić uwagę szczególnie na opublikowany przez kanał Gaming Target piętnastominutowy zapis rozgrywek multiplayer w doskonale znanym fanom cyklu trybie Dominacji. Udostępniono również dziewięciominutowy filmik z potyczek w trybie Kontroli. Podobne materiały znajdziecie także m.in. na kanale HollowPoiint.

Oglądając wszystkie te filmiki, należy pamiętać, że powstały one na podstawie wersji pre-alfa gry. Wiele rzeczy może więc jeszcze ulec zmianie, ale generalnie materiały dają całkiem niezłe pojęcie o kierunku, w jakim zmierza ten projekt.

Call of Duty: Black Ops 4 powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 12 października tego roku. Gra ma różnić się od tego, do czego przyzwyczaiła nas ta seria. Przede wszystkim zabraknie w niej kampanii fabularnej. Wynagrodzić ma to bardziej rozbudowany tryb zombie, na starcie oferujący trzy odrębne przygody. Ponadto produkcja pozwoli na zabawę w trybie typu battle royale nazwanym Blackout.

Autorzy chwalą się, że tym razem szczególnie dużo uwagi poświęcili wersji pecetowej gry. Przy jej tworzeniu studiu Treyarch pomaga zespół Beenox. Wydanie na PC ma zaoferować m.in. dedykowane serwery, bogate opcje konfiguracji oprawy graficznej, wsparcie dla rozdzielczości 4K i ultraszerokich monitorów oraz brak limitu liczby wyświetlanych klatek na sekundę.

Ponadto pecetowa wersja Call of Duty: Black Ops 4 pójdzie śladem zeszłorocznego Destiny 2 i nie będzie dostępna w serwisie Steam. Zamiast niego autorzy zdecydowali się na wykorzystanie usługi Battle.net.

  1. Oficjalna strona gry