Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 października 2020, 11:23

autor: Adrian Werner

Premiera 2. sezonu The Mandalorian, ale nadal nie w Polsce

W Disney+ udostępniono pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu The Mandalorian. Niestety, serwis nadal nie jest dostępny w naszym kraju.

Dzisiaj wystartował drugi sezon The Mandalorian, czyli serialu osadzonego w uniwersum Gwiezdnych wojen. Pierwszy odcinek zadebiutował już na Disney+, ale niestety, serwis nadal nie jest dostępny w Polsce. Na pojawienie się tej platformy w naszym kraju poczekamy do przyszłego roku.

Drugi sezon składać się będzie z ośmiu odcinków, tak jak pierwszy. Nowe epizody udostępniane będą co tydzień, a ostatni ukaże się 18 grudnia. W planach jest już trzecia seria, którą najpewniej obejrzymy w 2021 r.

W drugim sezonie zobaczymy sporo nowych twarzy. Jest wśród nich aktorka Rosario Dawson. Fani spodziewali się, że zagra ona Ahsokę Tano. Potwierdzenie tej informacji znalazło się na oficjalnym indyjskim Instagramie Disney+, ale z jakiegoś powodu wpis ten został usunięty. Najpewniej nie oznacza to jednak, że był nieprawdziwy. Podejrzewamy, że twórcy chcą po prostu ogłosić to z większą pompą.

Przypomnijmy, że The Mandalorian to dopiero początek gwiezdnowojennej ofensywny serwisu Disney+. W marcu przyszłego roku ruszą zdjęcia do serialu o Obi-Wanie Kenobim, a w dalszych planach jest także prequel Rogue One, koncentrujący się na postaci Cassiana Andora, oraz „kobiecy” serial, nad którym pracuje Leslye Headland, czyli współtwórczyni Russian Doll.

  1. Strona internetowa Disney+