Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 stycznia 2018, 11:06

autor: Góral

Praca dla autora wiadomości sprzętowych na GRYOnline.pl

Po raz kolejny praca szuka ludzi. Jeżeli interesujecie się sprzętem komputerowym, mobilnym i w ogóle szeroko pojętym hardwarem, to czym prędzej udajcie się do rozwinięcia wiadomości.

W firmie GRY-OnLine S.A. praktycznie cały czas poszukujemy pracowników do rozmaitych działów. Ze wszystkimi ofertami zapoznacie się w tym miejscu, ale dziś pragniemy zwrócić Waszą uwagę na stanowisko autora wiadomości sprzętowych (praca zdalna). Zadaniem takiej osoby będzie opracowywanie newsów ze świata związanych z hardwarem. Potrzebujemy więc do pracy pasjonata bardzo dobrze orientującego się w tej tematyce – mowa np. o informacjach dotyczących sprzętu komputerowego (zapowiedziach nowych procesorów i kart grafiki, przeglądach recenzji itd.), urządzeń mobilnych czy ciekawostkach pokroju Big Format Gaming Display.

Praca dla autora wiadomości sprzętowych na GRYOnline.pl - ilustracja #1

Jeżeli interesujecie się taką tematyką i chcielibyście podzielić się swoją wiedzą z naszymi czytelnikami, to jesteście na dobrej drodze, by nawiązać z nami współpracę. Pamiętajcie jednak, że musicie znać język angielski i umieć poprawnie formułować logiczne teksty po polsku. Jeśli spełniacie te wymagania, to pozostałe (m.in. możliwość poświęcenia około dwóch godzin dziennie, zdolność podstawowej obsługi dowolnego graficznego czy umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie) raczej nie będą dla Was problemem.

Od siebie oferujemy elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie za każdy opracowany materiał (umowa o dzieło) czy możliwość rozwoju. Może się bowiem okazać, że nie tylko świetnie znacie się na sprzęcie, ale też bardzo dobrze orientujecie się w innych tematach związanych z grami, co otworzy Wam furtkę do kolejnych zleceń. Pozostałe szczegóły znajdziecie tutaj:

Na koniec przypominamy, by do zgłoszenia, zawierającego CV, list motywacyjny oraz trzy przykładowe wiadomości (wysyłajcie je na adres [email protected]), załączyć klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRY-Online S.A., dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez GRY-Online S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych jest GRY-Online S.A., podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.