Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2010, 10:30

Poszukiwania skarbów na Steamie trwają - wystartował trzeci etap promocji

Rozpoczął się trzeci etap akcji The Great Steam Treasure Hunt, dedykowanej użytkownikom platformy Steam. Poszukiwania skarbów trwają zatem w najlepsze. Najcenniejsze z nich przypadną osobom, którym uda się zrealizować największa liczbę specjalnych wyzwań.

Rozpoczął się trzeci etap akcji The Great Steam Treasure Hunt, dedykowanej użytkownikom platformy Steam. Poszukiwania skarbów trwają zatem w najlepsze. Najcenniejsze z nich przypadną osobom, którym uda się zrealizować największa liczbę specjalnych wyzwań.

Poszukiwania skarbów na Steamie trwają - wystartował trzeci etap promocji - ilustracja #1

Dziś wśród zadań do wykonania – obowiązujących do jutra, do godziny 19:00 – znajduje się dołączenie do jednej z oficjalnych grup funkcjonujących w ramach Steama, zdobycie osiągnięcia „Back to Business” w Mafia II, uzyskanie rangi Devastator w Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers oraz wypracowanie imponującego wyniku na jednym z poziomów gry logicznej Droplitz. W przypadku, gdy nie jesteście posiadaczami żadnej z wymienionych, możecie nabyć je w promocyjnej cenie (choć w przypadku Mafii II oferta nie prezentuje się szczególnie interesująco z punktu widzenia polskiego gracza). Tymczasowe obniżki prezentują się następująco:

  1. Mafia II – za 33,49 euro (ok. 136 złotych) – obniżka o 33%
  2. Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers – za 4,49 euro (ok. 18 złotych) – obniżka o 50%
  3. Droplitz – za 2,25 euro (ok. 9 złotych) – obniżka o 75%

Przypominamy, że w ramach poszukiwania skarbów na Steamie, co dwa dni publikowane jest zestawienie czterech kolejnych zadań do wykonania. Użytkownicy, którzy zrealizują co najmniej jedno z nich, zostaną automatycznie zakwalifikowani do specjalnego losowania. Za jego sprawą co dwa dni 20 szczęśliwców będzie mogło wejść w posiadanie pięciu najbardziej pożądanych przez siebie gier (znajdujących się na szczycie ich listy życzeń).

Osoby, które zaliczą przez okres trwania konkursu 10 spośród wszystkich 28 zaproponowanych wyzwań, otrzymają szansę wygrania vouchera, uprawniającego do pobrania 100 gier z bazy platformy Steam. Ważna informacja – do walki o główną nagrodę przystąpicie jedynie wówczas, gdy nie zapomni3%cie zalogować się do Steama 20 grudnia, czyli w dniu finału akcji The Great Steam Treasure Hunt.

Dodatkowo Valve przygotowało trzy prezenty dla fanów Team Fortress 2. Mianowicie realizując odpowiednio 5, 15 oraz 28 zadań, odblokowywać będą oni kolejne kapelusze, które narzucą następnie na głowy swoich ulubionych bohaterów strzelaniny.