Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 lutego 2015, 14:00

autor: Góral

Poszukiwania największego fana HOMM 3 w Polsce. Obejrzyj teleturniej Heroes of Might & Magic III: HD Edition!

15 lutego w Krakowie odbył się teleturniej, w którym kilku użytkowników naszego serwisu walczyło o tablet Apple iPad Air 2 Retina Wi-Fi 64GB i słuchawki TURTLE BEACH Recon 320 Dolby 7.1 Surround Sound PC Gaming Headset. Właśnie opublikowaliśmy zapis zabawy, więc zachęcamy do obejrzenia zmagań zawodników.

Pod koniec stycznia rozpoczęliśmy kolejny konkurs, tym razem związany z grą Heroes of Might & Magic III: HD Edition. Zasady zabawy różniły się znacznie od wcześniejszych tego typu akcji, gdyż postanowiliśmy zorganizować teleturnieju w specjalnie przygotowanym przez redakcję tvgry.pl studiu w Krakowie. By wziąć udział w walce o tablet Apple iPad Air 2 Retina Wi-Fi 64GB i słuchawki TURTLE BEACH Recon 320 Dolby 7.1 Surround Sound PC Gaming Headset, należało przejść dwa etapy eliminacji. W pierwszym trzeba było odpowiedzieć na dwa pytania znajdujące się na stronie konkursowej, a następnie zaliczyć krótki telefoniczny quiz. Sztuka ta udała się użytkownikom mars1990, rafiozol, tortillakebab, PitekMl oraz Ptaku69.

15 lutego w Krakowie odbył się rzeczony teleturniej z udziałem trzech z wymienionych osób. Wydarzenie zostało oczywiście zarejestrowane przez kamery ekipy tvgry.pl i stosowne nagranie obejrzycie powyżej. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcy gratulujemy i oczywiście zachęcamy do udziału w kolejnych nadchodzących zabawach.

Teleturniej Heroes of Might & Magic III: HD Edition odbył się 15 lutego. - Konkurs Heroes of Might & Magic III: HD Edition - obejrzyj zapis teleturnieju - wiadomość - 2015-02-27
Teleturniej Heroes of Might & Magic III: HD Edition odbył się 15 lutego.