Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2018, 13:02

autor: Serek

Porcja nowych screenów z gry Streets of Rage 4

Premiera Streets of Rage 4 odbędzie się w 2019 roku. Twórcy zdecydowali się podzielić z graczami świeżutkimi zrzutami ekranu ze swojej nadchodzącej produkcji. Zapowiada się mocny powrót klasycznej serii gier beat'em up.

Czemu nikt nie zadzwonił na policję? - Porcja nowych screenów z gry Streets of Rage 4 - wiadomość - 2018-12-30
Czemu nikt nie zadzwonił na policję?

Streets of Rage 4 jest kontynuacją serii klasycznych gier beat’em up z lat 90. Między trzecią częścią cyklu (która pojawiła się w 1994 roku) a premierą „czwórki”, zaplanowaną na 2019 rok, minie ćwierć wieku. W sieci pojawiły się nowe zrzuty ekranu z gry. Widzimy na nich kilka różnych lokacji oraz bohaterów walczących z bandytami czy policją. Co więcej, na oficjalnym koncie DotEmu (producenta gry) w serwisie Twitter zamieszczono post z gifem prezentującym walkę.

Streets of Rage 4 zaoferuje graczom ręcznie rysowaną oprawę graficzną, przypominającą komiksową kreskę. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon serii, w głośnikach usłyszymy sporo elektronicznej muzyki. Na ekranie zobaczymy znane ze starszych części postacie, takie jak Axel Stone czy Blaze Fielding. Bohaterowie będą musieli uporać się ze złoczyńcami zakłócającymi spokój w mieście. Naturalnie, dyplomacja nie jest ich najmocniejszą stroną. Poniżej możecie zobaczyć nowe screenshoty pochodzące z gry.

Porcja nowych screenów z gry Streets of Rage 4 - ilustracja #2
Porcja nowych screenów z gry Streets of Rage 4 - ilustracja #3
Porcja nowych screenów z gry Streets of Rage 4 - ilustracja #4
Porcja nowych screenów z gry Streets of Rage 4 - ilustracja #5

Streets of Rage 4 będzie owocem współpracy DotEmu oraz LizardCube. Produkcja ma trafić do sprzedaży w 2019 roku, ale wciąż nie podano dokładnej daty premiery. Tytuł ukaże się prawdopodobnie na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 (wciąż nie ma oficjalnych informacji dotyczących platform docelowych).

  1. Oficjalna strona internetowa gry Street of Rage 4