Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2019, 12:27

Gameplay ze Streets of Rage 4 – oldskulowa bijatyka w akcji

Deweloperzy ze studia Guard Crush Games podzielili się pierwszym gameplayem z chodzonej bijatyki Streets of Rage 4. Materiał nie jest długi, ale pokazuje, co leży u podstaw rozgrywki.

Streets of Rage 4 na pierwszym gameplayu. - Gameplay ze Streets of Rage 4 – oldskulowa bijatyka w akcji - wiadomość - 2019-03-27
Streets of Rage 4 na pierwszym gameplayu.

Studio Guard Crush Games zaprezentowało pierwszy pełnoprawny gameplay z zapowiedzianej w sierpniu zeszłego roku, „chodzonej” bijatyki Streets of Rage 4. Niestety, materiał jest bardzo krótki – trwa zaledwie 41 sekund – ale i tak pozwala się zorientować, jak będzie wyglądał omawiany tytuł. Wygląda na to, że zapowiada się solidna produkcja w stylu retro.

Otrzymamy grę mocno przypominającą klasyczne produkcje należące do tego gatunku, które ukazywały się w latach 90-tych (np. Double Dragon, Golden Axe, Final Fight oraz oczywiście poprzednie części cyklu Streets of Rage). Tytuł zdaje się posiadać dość prosty system walki, w którym nie brakuje jednak widowiskowych ataków. Dzieło Guard Crush Games może się też pochwalić atrakcyjną, dwuwymiarową oprawą graficzną, z ładnie narysowanymi postaciami oraz wyrazistą kolorystyką.

Przypominamy, że data premiery oraz platformy docelowe Streets of Rage 4 nie zostały jeszcze ujawnione.

  1. Streets of Rage 4 – strona oficjalna