Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2023, 18:35

Twórcy polskiego RPG Dark Envoy zapraszają na test wersji demo

Czekacie na polskie RPG Dark Envoy? Rodzime studio Event Horizon zaprasza do sprawdzenia wersji demo.

Źródło fot. Event Horizon.
i

Przynoszę dobre wieści osób, które czekają na Dark Envoy – steampunkowe RPG od twórców Tower of Time, czyli polskiego studia Event Horizon. Deweloper postanowił udostępnić dla części chętnych graczy 1,5-godzinne demo produkcji.

Aby mieć szansę je przetestować, należy wypełnić ten formularz. Miejcie na uwadze, że nie wszyscy zainteresowani zyskają dostęp do dema. Ci, którym się poszczęści, w ciągu kilku dni otrzymają na podany podczas rejestracji adres e-mail wiadomość ze szczegółami.

Warto dodać, że jeśli nie zostaniecie wybrani tudzież wylosowani, wiele nie stracicie. Niedługo wszyscy będą bowiem mogli sprawdzić owo demo Dark Envoy. Studio Event Horizon zapowiedziało na swoim serwerze na Discordzie, iż zostanie ono udostępnione w ramach następnego Festiwalu Steam Next, który odbędzie się w dniach od 6 do 13 lutego 2023 roku (zarówno początek, jak i koniec wydarzenia zaplanowano na godzinę 19:00 czasu polskiego).

Dla przypomnienia dodam, że Dark Envoy zmierza na PC, XOne, XSX/S, PS4 i PS5. Tytuł ma się ukazać w 2023 roku, lecz nie znamy dokładnej daty premiery.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej