Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 23 grudnia 2009, 14:35

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu w ofercie Cenega Poland

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje o genialnej strategii historycznej „Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu”!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje o genialnej strategii historycznej „Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu”! Historia naszego kraju to pasmo wojen, podbojów, wielkich zwycięstw i przygniatających klęsk. Teraz będziecie mogli napisać tę historię od początku i zbudować polskie imperium od morza do morza! Wydarzenia znane doskonale z lektur czy książek historycznych jak Bitwa pod Grunwaldem czy Hołd Pruski teraz na wyciągnięcie ręki! Uwaga: Wcześniej ten niesamowity projekt znany był pod roboczą nazwą „Od morza do morza”!

1350 rok – w centrum Azji wybucha śmiertelna plaga, która w szybkim tempie znajduje się w Europie wstrzymując na jakiś czas toczące się tam walki. Plaga dociera do Krymu, przebija się przez Istambuł i dociera do Hiszpanii. Po zasianiu spustoszenia w Niemczech, Francji i Anglii plaga rozprzestrzenia się na Wschodzie i wędruje do wybrzeży Bałtyku, gdzie na statkach przedostaje się w pobliże granic Rosji. W tym momencie rozpoczyna się Twoja przygoda w grze „Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu”.

Na obrzeżach Europy leży Rosja i Polska, które są gotowe na finalne rozprawienie się ze Złotą Ordą i zakonami rycerskimi. Będą walczyć o wolność i niepodległość jak i o tereny od Bałtyku do Morza Czarnego. Kości zostały rzucone i nowopowstałe imperium stanie się tak potężne, że przetrwa te przepełnione śmiercią czasy! W grze „Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu” to Polska może być europejską potęgą! Największe wydarzenia tego okresu – Bitwa pod Grunwaldem (1410) , Hołd Pruski (1525) czy Unia Lubelska (1569) staną się teraz Twoim udziałem.

„Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu” to strategia z elementami RPG osadzona w czasach Średniowiecza (1350 – 1650 rok) rozgrywająca się na terenach całej Europy środkowo-wschodniej oraz Skandynawii. Gra oferuje kampanię na wielką skalę obejmującą 26 skłóconych ze sobą, grywalnych frakcji w tym oczywiście możliwość budowania prawdziwego polskiego imperium. Poprzez kontrolę bohaterów, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności w trakcie walk, gracz może rządzić swoim zdobytym skrawkiem ziemi jak tylko mu się podoba.

„Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu” udostępnia graczom dobrze przemyślany i autentyczny system budowania, przypisywania i zarządzania robotnikami w miastach, szeroki wachlarz historycznych i losowych misji. A także rozbudowane i realistyczne drzewo technologiczne zawierające minimum ponad 150 typów oddziałów wojskowych oraz piękną grafikę i animacje, dzięki którym poczujesz co znaczy być na wojnie!

Strategiczne mapy ze szczegółowym odwzorowaniem Europy Wschodniej w trójwymiarze przemienią się w pole krwawych bitew!

Więcej szczegółów dotyczących tego tytułu już wkrótce!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.