Dzisiaj na Steamie zadebiutuje polska gra Thief Simulator 2, czyli kontynuacja zaskakującego hitu z 2018 roku.
Za kilka godzin na rynku zadebiutuje Thief Simulator 2, czyli kontynuacja popularnego polskiego symulatora złodzieja z 2018 roku.
Tak jak pierwowzór, gra jest skradanką, w której będziemy zajmowali się kradzieżami i włamaniami. Tym razem autorzy przygotowali dwie duże mapy wypełnione domami, bankami, restauracjami i innymi miejscami czekającymi na obrabowanie.
Na grę czeka wiele osób. Wydana w 2018 roku pierwsza część okazała się wielkim sukcesem, sprzedając się w ponad 2,1 mln egzemplarzy. Dzięki temu stała się jedną z najważniejszych marek w katalogu firmy PlayWay.
Pierwszy Thief Simulator nie tylko osiągnął sukces kasowy, ale również spotkał się z ciepłym przyjęciem graczy. Na Steamie 87% recenzji jest pozytywnych, co serwis kategoryzuje jako „bardzo pozytywny” odbiór projektu. Wszystko to sprawia, że oczekiwania względem kontynuacji są duże.
Na koniec warto przytoczyć wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry.
Więcej:Nie boi się monopolu Steama. Wydawcę Baldur's Gate 3 przeraża coś zupełnie innego
Gracze
Steam
OpenCritic
5

Autor: Adrian Werner
Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.