Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 lutego 2017, 15:14

Pokemon GO dostanie lada dzień 80 nowych stworków

Studio Niantic poinformowało, że w tym tygodniu ukaże się duża aktualizacja do mobilnego Pokemon GO. Patch wprowadzi do gry m.in. 80 nowych typów stworków oraz dodatkowe opcje ewolucji i łapania. Rozszerzone zostaną także listy przedmiotów, jagód, awatarów oraz ubrań.

Jednym z największych problemów mobilnego Pokemon GO jest wolne tempo rozwijania gry. Wydane do tej pory aktualizacje miały raczej charakter kosmetyczny, ale w tym tygodniu wreszcie ulegnie to zmianie. Studio Niantic zapowiedziało, że lada chwila wypuści wielkiego patcha, który mocno rozszerzy zawartość produkcji.

ZAWARTOŚĆ PATCHA:
  1. 80 nowych pokemonów,
  2. rozszerzone opcje ewolucji i łapania stworków,
  3. dodatkowe typy jagód,
  4. nowe awatary i ubrania.

Łatka wprowadzi do gry osiemdziesiąt nowych pokemonów. Wszystkie one będą pochodziły z tzw. drugiej generacji, oryginalnie wywodzącej się z regionu Johto. Stworki te zadebiutowały w 1999 roku, wraz z wydaniem Pokémon Gold i Pokémon Silver na konsolę Game Boy Color. Będziemy mogli złapać tak znane okazy jak Chikorita, Cyndaquil czy Totodile, a wszystkie potworki dostępne będą także w wariantach o odmiennych płciach.

Ponadto rozszerzone zostaną opcje rozwoju podopiecznych. Niektóre pokemony z pierwszej generacji będą mogły ewoluować dalej, do form zamieszkujących region Johto. Potrzebne do tego przedmioty znajdziemy w PokeStopach.

Pokemon GO dostanie lada dzień 80 nowych stworków - ilustracja #2

Pojawią się również nowe techniki łapania pokemonów, wymagane do schwytania niektórych stworków. Do tego dojdą ulepszenia interfejsu, dzięki którym możliwy będzie wybór pokeballa oraz jagód bezpośrednio z ekranu łapania.

Patch doda także dwa typy jagód znanych jako Nanab Berries oraz Pinap Berries. Pierwsze z nich spowolnią ruchy pokemona, który je zje, a drugie podwoją liczbę cukierków, jakie dostaniemy za kolejny trafiony rzut. Pojawią się również nowe awatary i dodatkowe elementy garderoby, pozwalające samodzielnie ustalić praktycznie każdy element ubioru postaci.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Pokemon GO - kompendium wiedzy