Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 30 października 2012, 06:48

Pokaż swoją lojalność dla UNSC

Wejdź na stronę http://www.xbox.com/pl-PL/polskaspolecznoschalo i zobacz, co na temat tej legendarnej serii, oraz samego Halo 4 powiedzieli dziennikarze i przedstawiciele społeczności graczy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dołącz do społeczności Halo i zapisz się na kartach historii gry. Wraz z innymi fanami serii złóż hołd legendarnemu wojownikowi - Master Chiefowi, który w dniu premiery Halo 4 - 6 listopada - obejrzą miliony graczy na całym świecie.

Wejdź na stronę http://www.xbox.com/pl-PL/polskaspolecznoschalo i zobacz, co na temat tej legendarnej serii, oraz samego Halo 4 powiedzieli dziennikarze i przedstawiciele społeczności graczy. A potem przygotuj krótki film i opowiedz nam o Twojej historii z serią Halo.

Każde zgłoszenie będzie nagrodzone kodem na dodatkową zawartość do gry Halo 4. Najciekawsze zgłoszenia, to szansa na wygranie limitowanej konsoli Halo 4 oraz limitowanych bezprzewodowych kontrolerów Halo 4.

Pokaż swoją lojalność dla UNSC - ilustracja #1

Limitowana Edycja konsoli Xbox 360 „Halo 4” to zestaw zawierający niepowtarzalną, dedykowaną konsolę z motywami z serii Halo, dwa bezprzewodowe kontrolery inspirowane grą, egzemplarz gry Halo 4, zestaw słuchawkowy, pojemny dysk twardy 320GB, wbudowany moduł Wi-Fi oraz kody Xbox LIVE, pozwalające na pobranie ekskluzywnych dodatków do gry oraz zawartości dodatkowej dla awatarów. Świecący pierścień na konsoli oraz przycisk nawigacji na kontrolerze wyposażono w unikalne, niebieskie podświetlenie, nawiązujące do kolorystyki Halo 4.