Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 października 2016, 11:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Pokaz Sniper Elite 4 na naszej strefie na T-Mobile WGW 2016

Targi T-Mobile Warsaw Games Week 2016 już 13 października – będziemy tam całą ekipą i z własnym stoiskiem. W harmonogramie pokazy, spotkania z redakcją, panele dyskusyjne i konkursy. W czwartek będziecie mogli zobaczyć w akcji grę Sniper Elite 4.

Pokaz Sniper Elite 4 na naszej strefie na T-Mobile WGW 2016 - ilustracja #1

W dniach 13–16 października tego roku w Warszawie odbędą się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Na zwiedzających czekają setki stanowisk z kilkudziesięcioma najgorętszymi tytułami – w większość z nich będzie można zagrać przed premierą. Na T-Mobile WGW pod jednym dachem znajdą się gry m.in. Cenegi, Microsoftu, Sony Computer Entertainment oraz Ubisoftu.

Pokaz Sniper Elite 4 w strefie GRYOnline.pl

Na T-Mobile Warsaw Games Week będziemy obecni ze swoją strefą i bogatym programem atrakcji. Jedną z nich jest przedpremierowy pokaz gry Sniper Elite 4. Produkcja studia Rebellion osadzona w realiach II wojny światowej tym razem przeniesie nas na Półwysep Apeniński, gdzie we współpracy z włoskim ruchem oporu postaramy się wspomóc posuwające się na północ wojska alianckie.

Podczas pokazu na WGW, prowadzący George Morgan, Product Manager z firmy Sold Out będącej światowym wydawcą gry, pokaże swobodę w eksploracji otoczenia oraz różne sposoby efektywnej eliminacji wrogów i wykonania celów misji. Jeżeli gra przyciągnie Waszą uwagę będziecie mogli ją też wypróbować samodzielnie na stoisku Cenegi podczas T-Mobile Warsaw Games Week 2016.

Na pokaz gry Sniper Elite 4 zapraszamy w czwartek 13 października o godzinie 15:00 na nasze stoisko znajdujące się w Hali 2.

Pokaz Sniper Elite 4 na naszej strefie na T-Mobile WGW 2016 - ilustracja #2

Atrakcje na naszym stoisku

Spotkaj się z nami... lub dołącz do nas

Na naszym stoisku będziecie mogli poznać kulisy naszej pracy, przybić piątkę i pogadać z większością ekipy. Do Waszej dyspozycji będą Mateusz „Arasz” Araszkiewicz, Grzegorz „Gambrinus” Bobrek, Jordan Dębowski, Szymon „Hed” Liebert, Łukasz „Verminus” Malik, Michał „Elessar” Mańka, Kacper Pitala, Krystian „UV” Smoszna oraz Adam „WildCamel” Zechenter. Jeżeli chcecie porozmawiać na temat naszych aktualnych ofert pracy, będzie po temu doskonała okazja.

Pokazy gier, panele dyskusyjne i konkursy

W najbliższym tygodniu ogłosimy pełny program atrakcji w naszej strefie – odwiedzajcie newsroom oraz twitter.com/golpl, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi T-Mobile WGW.

Do tej pory ogłosiliśmy następujące atrakcje:

  • 13.10 (czwartek) godz. 15:00 – pokaz gry Sniper Elite 4
  • 13.10 (czwartek) godz. 19:00 – pokaz gry Shadow Warrior 2
  • 14.10 (piątek) godz. 13:00 – pokaz gry Beat Cop
  • 15.10 (sobota) godzi. 15:00 – „Ta nasza wojna” – panel i spotkanie z 11 bit studios

Oprócz tego czekają na Was konkursy z nagrodami i setki gadżetów! Kolejne szczegóły jeszcze w tym tygodniu!

O T-Mobile Warsaw Games Week

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to jedyne targi konsumenckie, które skupiają najważniejszych wydawców i dystrybutorów gier w Polsce. Dla odwiedzających hale EXPO XXI w Warszawie przygotowano najbardziej oczekiwane przedpremierowe tytuły Cenegi, Microsoftu, Sony Computer Entertainment oraz Ubisoftu. Ponadto wśród wystawców znajdują się takie firmy jak CD PROJEKT RED, CI GAMES, IMGN.PRO, Jujubee, QLOC i Toucan Studio.

Oprócz pozycji takich jak Dishonored 2, Sniper Elite 4, Gears of War 4, Dead Rising 4, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport, Watch Dogs 2, South Park: The Fractured But Whole, Gwint: Wiedźmińska gra karciana czy Sniper: Ghost Warrior 3 na ponad 50 stanowiskach będzie można przetestować PlayStation VR oraz zagrać na PlayStation 4 Pro. To oczywiście tylko wybrane gry i atrakcje – więcej informacji znajdziecie w naszym podsumowaniu konferencji, na której ujawniono program T-Mobile Warsaw Games Week 2016.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13–16 października 2016 w hali EXPO XII w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ceny biletów rozpoczynają się już od 30 zł, a można je nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl.