Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2019, 18:38

PlayStation Plus na wrzesień: Batman: Arkham Knight i Darksiders III

Sony ogłosiło tytuły produkcji, które we wrześniu trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają możliwość pobrania dwóch gier akcji – Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III.

Wiemy już, jakie dwie produkcje subskrybenci PlayStation Plus będą mogli we wrześniu dodać do swojej wirtualnej biblioteki gier na PlayStation 4. Pierwszą z nich jest Batman: Arkham Knight, a więc ostatnia odsłona przygód Batmana, która stworzona została przez studio Rocksteady. Tytuł ukazał się pierwotnie w 2015 roku i pozwala nam ponownie wcielić się w Człowieka Nietoperza, który musi zmierzyć ze swoimi największymi przeciwnikami. Areną zmagań z czarnymi charakterami jest opustoszałe Gotham City, które przemierzamy za sterami uzbrojonego po zęby Batmobilu.

Drugą wrześniową produkcją jest wydana w ubiegłym roku trzecia odsłona serii Darksiders. Dzieło studia Gunfire Games oferuje graczom możliwość wcielenia się w Furię, której zadaniem jest przywrócenie równowagi między dobrem a złem na Ziemi. W tym celu musi pokonać potężne demony reprezentujące siedem grzechów głównych oraz hordy ich podwładnych. Tytuł jest klasycznym slasherem, który wzbogacony został o elementy przygodowe. Warto zaznaczyć, że Darksiders III nie zdobyło serc krytyków. W serwisie Metacritic gra posiada średnią ocen wynoszącą zaledwie 64 punkty.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Wrześniowa oferta PlayStation Plus:

  1. Batman: Arkham Knight (PS4)
  2. Darksiders III (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 2 września.

Gry, które we wrześniu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Sniper Elite 4 (PS4)
  2. WipEout: Omega Collection (PS4)

Na koniec przypomnijmy, że luty był ostatnim miesiącem, kiedy do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie gry na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.