Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2019, 18:38

autor: Ender

PlayStation Plus na wrzesień: Batman: Arkham Knight i Darksiders III

Sony ogłosiło tytuły produkcji, które we wrześniu trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają możliwość pobrania dwóch gier akcji – Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III.

Wiemy już, jakie dwie produkcje subskrybenci PlayStation Plus będą mogli we wrześniu dodać do swojej wirtualnej biblioteki gier na PlayStation 4. Pierwszą z nich jest Batman: Arkham Knight, a więc ostatnia odsłona przygód Batmana, która stworzona została przez studio Rocksteady. Tytuł ukazał się pierwotnie w 2015 roku i pozwala nam ponownie wcielić się w Człowieka Nietoperza, który musi zmierzyć ze swoimi największymi przeciwnikami. Areną zmagań z czarnymi charakterami jest opustoszałe Gotham City, które przemierzamy za sterami uzbrojonego po zęby Batmobilu.

Drugą wrześniową produkcją jest wydana w ubiegłym roku trzecia odsłona serii Darksiders. Dzieło studia Gunfire Games oferuje graczom możliwość wcielenia się w Furię, której zadaniem jest przywrócenie równowagi między dobrem a złem na Ziemi. W tym celu musi pokonać potężne demony reprezentujące siedem grzechów głównych oraz hordy ich podwładnych. Tytuł jest klasycznym slasherem, który wzbogacony został o elementy przygodowe. Warto zaznaczyć, że Darksiders III nie zdobyło serc krytyków. W serwisie Metacritic gra posiada średnią ocen wynoszącą zaledwie 64 punkty.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Wrześniowa oferta PlayStation Plus:

  1. Batman: Arkham Knight (PS4)
  2. Darksiders III (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 2 września.

Gry, które we wrześniu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Sniper Elite 4 (PS4)
  2. WipEout: Omega Collection (PS4)

Na koniec przypomnijmy, że luty był ostatnim miesiącem, kiedy do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie gry na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach