Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2020, 08:52

autor: Aquma

Piraci trafią do Civilization 6 dzięki darmowej aktualizacji

Civilization 6 dostanie patch, który wprowadzi do gry nowy scenariusz inspirowany Sid Meier’s Pirates!. Gracze będą mogli wcielić się w pirata należącego do jednej z czterech frakcji.

W SKRÓCIE:

  1. Civilization VI dostanie darmową aktualizację, która wprowadzi do gry scenariusz związany z piratami;
  2. inspiracją dla nowych mechanik i elementów jest gra Sid Meier’s Pirates!;
  3. otrzymamy m.in. ręcznie wykonaną mapę i kilka frakcji piratów;
  4. patch zadebiutuje 22 października.

Twórcy strategii Sid Meier’s Civilization VI – studio Firaxis Games – poinformowali, że 22 października tego roku gra doczeka się trzeciej darmowej aktualizacji z nową zawartością. Wprowadzi ona do gry scenariusz związany z piratami, inspirowany popularną produkcją z 2004 roku – Sid Meier’s Pirates! (niektóre z zasad rządzących tamtym dziełem zostały zaadoptowane do mechaniki typowej dla cyklu Cywilizacja).

Otrzymamy zupełnie nową, ręcznie wykonaną mapę (choć będzie też można skorzystać z generatora, dzięki któremu zabawa będzie za każdym razem nieco inna). Gracze będą mogli przynależeć do jednej z czterech frakcji – Dread Pirate, Privateer, Swashbuckler i Hoarder (każda z nich będzie dysponowała innymi zdolnościami). Poza niszczeniem innych statków (będziemy przy tym musieli uważać na marynarki wojenne poszczególnych krajów) otrzymamy opcję polowania na skarby, w tym potężne relikty, oferujące specjalne bonusy i możliwości.

Piraci trafią do Civilization 6 dzięki darmowej aktualizacji - ilustracja #1
Frakcje piratów w Cywilizacji VI.

Możemy też liczyć na nowe modele i elementy oprawy graficznej oraz szereg poprawek i zmian w balansie rozgrywki (dotyczą m.in. prędkości gry i sztucznej inteligencji).

  1. Recenzja gry Civilization VI – o jedną turę od ideału
  2. Civilization VI – poradnik
  3. Civilization VI – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2020-10-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Sid Meier's Civilization VI

Sid Meier's Civilization VI