Recenzja Assassin’s Creed Black Flag ResyncedInteraktywna mapa Gothic RemakeRecenzja The Sinking City 2GTA 6 prawdopodobnie pobije rekordy i sprzeda konsole
Szukaj...
Kolorystyka
Wyświetlanie

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl

Pierwszy pokaz rozgrywki z Heroes of Might and Magic 3 Remake. Ubisoft przybliża nową wersję wybitnej strategii

Firma Ubisoft udostępniła obszerną prezentację rozgrywki Heroes of Might and Magic III Remake. Pokazuje ona masę ulepszeń, które szykują dla nas autorzy.

Pierwszy pokaz rozgrywki z Heroes of Might and Magic 3 Remake. Ubisoft przybliża nową wersję wybitnej strategii, źródło grafiki: Ubisoft.
Pierwszy pokaz rozgrywki z Heroes of Might and Magic 3 Remake. Ubisoft przybliża nową wersję wybitnej strategii Źródło: Ubisoft.

Jedną z niespodzianek wczorajszego pokazu Opening Night Live okazała się zapowiedź Heroes of Might and Magic III Remake, czyli odświeżonej wersji kultowej turowej strategii fantasy. Wtedy firma Ubiosoft pokazała jedynie krótki zwiastun z kilkoma fragmentami rozgrywki (wbudził on wśród fanów serii bardzo mieszane uczucia). Z kolei dzisiaj udostępniono znacznie obszerniejszy materiał z tego projektu.

  1. Filmik trwa dziewięć minut i koncentruje się na zaprezentowaniu rozgrywki. Remake tworzony jest na autorskim silniku firmy Ubisoft. Gra nie tylko przeniesie tę klasykę w 3D, ale uczyni świat bardziej dynamicznym. Mapy będą zmieniały się wraz z upływem pór roku, pojawi się system pogodowy, a stworzenia mają reagować na przechodzące armie.
  2. Remake zaoferuje również wiele innych nowości. Dostaniemy m.in. widok strategiczny pozwalający nam na podgląd całej mapy i wygodne zaplanowanie ruchów, jak również opcję automatyzacji bohaterów, w ramach które będziemy przydzielali herosom zadania do zrealizowania, np. zbieranie surowców, podążanie za główną postacią czy transport zwerbowanych jednostek z zamków wprost na linię frontu.
  3. Autorzy obiecują również ulepszenia w zarządzaniu miastami. Jednym z najciekawszych jest system listy życzeń, pozwalający planować i kolejkować budowę struktur w miastach bez konieczności ciągłego powracania do widoku zamku. Zmodernizowany także zostanie interfejs, tak aby był czytelniejszy.
  4. Ponadto w remake’u kampania zyska nowy prolog, a trzy dobrze znane sagi zostaną połączone w jedną płynną opowieść, wzbogaconą o nowe przerywniki filmowe. Z kolei fanów multiplayera ucieszy wprowadzenie systemu jednoczesnych tur, co znacznie przyśpieszy wieloosobowe rozgrywki.
  5. Wybornie zapowiada się wsparcie dla modów. Dostaniemy ulepszony edytor, pozwalający na tworzenie nowych scenariuszy, modyfikację balansu rozgrywki oraz personalizację ścieżki dźwiękowej bezpośrednio z poziomu gry. Co więcej, remake już w momencie premiery będzie kompatybilny z setkami klasycznych map i kampanii stworzonych przez graczy do oryginału.

Heroes of Might and Magic III Remake zmierza na pecety oraz konsole Xbox Series X/S i PlayStation 5. Premiera nastapi w przyszłym roku. Gra zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Heroes of Might and Magic III Remake na Steamie
Heroes of Might and Magic III Remake

Heroes of Might and Magic III Remake

PC PlayStation Xbox
Data wydania: 2027
Heroes of Might and Magic III Remake - Encyklopedia Gier
Chcę zagrać

Adrian Werner

Autor: Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

Na SkyShowtime już obejrzycie kontynuację legendarnego fantasy, która ukazała się po 20 latach. Jest w top 10 platformy

Następny
Na SkyShowtime już obejrzycie kontynuację legendarnego fantasy, która ukazała się po 20 latach. Jest w top 10 platformy

Nowość na Disney+: prawdopodobnie najlepsza trylogia przygodowa od czasów Indiany Jonesa

Poprzedni
Nowość na Disney+: prawdopodobnie najlepsza trylogia przygodowa od czasów Indiany Jonesa

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl