Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 sierpnia 2020, 19:00

autor: aadamus

Pierwszy miesiąc Humble Choice Premium w promocyjnej cenie

W Humble Store ruszyła promocja, w ramach której każdy nowy subskrybent może wykupić pierwszy miesiąc Humble Choice Premium za 4,50 euro (ok. 19,80 zł).

Pierwszy miesiąc Humble Choice Premium w promocyjnej cenie - ilustracja #1
Pierwszy miesiąc Humble Choice zdobędziemy za niewielką cenę.

Z okazji nadchodzących targów gamescom w Humble Store pojawiła się promocja. Każdy, kto nigdy nie miał wykupionego abonamentu Humble Choice (dawniej Humble Monthly), może teraz wykupić pierwszy miesiąc subskrypcji w wariancie Premium za 4,50 euro (ok. 19,80 zł). Aby to zrobić musicie wejść do poniższego linku, zalogować się i wybrać opcję zakupu. Przy wyborze metody transakcji naliczony zostanie rabat.

  1. Humble Choice – strona oficjalna

Humble Choice to usługa, w ramach której początku każdego miesiąca ujawniona zostaje baza gier, z której można wybrać uzależnioną od wykupionego pakietu liczbę tytułów. Obecnie wśród tytułów, które można zdobyć w ramach subskrypcji znajdziemy między innymi Call of Cthulhu, Wargroove, Hello Neighbor + Hello Neighbor: Hide and Seek Collection oraz Vampyra.

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.