Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2019, 08:55

autor: Aquma

Pierwszy gameplay z moda STALKER: Legacy of Times

STALKER: Legacy of Times - mod do Crysis Wars, który przerodził się w samodzielną produkcję inspirowaną serią S.T.A.L.K.E.R. - otrzymało pierwszy gameplay trailer, ilustrujący eksplorację i anomalie, na które możemy natrafić w jej trakcie.

Gameplay ze STALKER: Legacy of Times. - Pierwszy gameplay z moda STALKER: Legacy of Times - wiadomość - 2019-10-14
Gameplay ze STALKER: Legacy of Times.

Twórcy modyfikacji STALKER: Legacy of Times opublikowali pierwszy gameplay trailer swojej produkcji - moda inspirowanego stworzoną przez ukraińskie studio GSC Game World, znaną serią FPS-ów S.T.A.L.K.E.R. Trwający blisko dwie i pół minuty materiał przedstawia przede wszystkim tereny, które przyjdzie nam eksplorować.

Na filmie widzimy głównie eksplorację. Większość scen skupia się na kontakcie z nadnaturalnymi zjawiskami znanymi z cyklu S.T.A.L.K.E.R. - tzw. anomaliami, które posiadają moc zmieniania zasad rządzących rzeczywistością. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się widowiskowo, choć miejscami zdaje się nieco odbiegać klimatem od tego, co znamy ze wspomnianej serii. Deweloperzy jednak niewątpliwie wiedzą, jak wykorzystać potencjał silnika CryEngine 2.

Przypominamy, że STALKER: Legacy of Times to projekt, który rozpoczął życie jako modyfikacja Crysis Wars, ale potem przerodził się w samodzielny, darmowy tytuł. Produkcja da nam możliwość eksplorowania terenów o obszarze 4 km2, położonych na północny-wschód od Czarnobyla, w pobliżu granicy z Białorusią. Mamy otrzymać pełnoprawny wątek fabularny, szereg zadań pobocznych, a także sporo mutantów, anomalii i artefaktów, które nigdy nie zagościły w serii GSC Game Worlds. Na razie nie wiadomo, kiedy mod zostanie ukończony.

  1. STALKER: Legacy of Times - ModDB