Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2020, 09:00

autor: Aquma

Pierwszy dodatek do Control zadebiutuje w tym miesiącu

Firma Remedy Entertainment podała datę premiery pierwszego rozszerzenia fabularnego do strzelanki Control – The Foundation. W DLC zagramy pod koniec marca i wygląda na to, że wyjaśni ono jedną z zagadek fabuły podstawowej wersji gry.

Pierwszy dodatek do Control zadebiutuje w tym miesiącu - ilustracja #1
Control za kilka tygodni otrzyma pierwszy dodatek fabularny.

W SKRÓCIE:

  1. pierwszy dodatek fabularny do Control ukaże się 26 marca;
  2. rozszerzenie wyjaśni, co stało się z jedną z postaci z podstawki – Helen Marshall.

Studio Remedy Entertainment – twórcy udanej zeszłorocznej strzelanki Control – poinformowało, że pierwszy dodatek fabularny do tej produkcji ukaże się 26 marca. Mowa o rozszerzeniu zatytułowanym The Foundation. Informacja została przekazana w krótkim i – co dość typowe dla omawianego tytułu – enigmatycznym teasererze opublikowanym na Twitterze.

Wszystko wskazuje na to, że dodatek wyjaśni, co stało się z Helen Marshall – szefową pionu operacyjnego (ang. Head of Operations), która w pewnym momencie wątku fabularnego podstawowej wersji gry znika, by „coś sprawdzić”. Warto zaznaczyć, że według dotychczas ujawnionych informacji DLC ma skupić się na historii Najstarszego Domu (miejsca, w którym toczy się akcja gry).

Przypominamy, że Control jest dostępne na pecetach, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra została wydana w polskiej wersji językowej (kinowej – z napisami).

  1. Control – strona oficjalna
  2. Control – poradnik
  3. Recenzja Control – nie interesuje Was ta gra? Popełniacie duży błąd