Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2013, 09:33

autor: Góral

Pierwsze wideo opowiadające o produkcji dodatku Star Wars: The Old Republic - The Rise of the Hutt Cartel

Firmy Electronic Arts i BioWare opublikowały pierwszy dziennik dewelopera, w którym twórcy gry Star Wars: The Old Republic opowiadają o nadchodzących dodatku - The Rise of the Hutt Cartel. Materiał jest dostępny z polskimi napisami.

Twórcy ze studia BioWare opublikowali dziennik dewelopera, opowiadający o powstawaniu planety Huttów, którą znajdziemy nadchodzącym dodatku do gry Star Wars: The Old Republic - The Rise of the Hutt Cartel.

Nagranie skupia się na kreacji planety Makeb i wyjaśnia wątek fabularny zawarty w rozszerzeniu. Twórcy mówią między innymi o sposobach dostania się w to miejsce, o jego bogatym w złoża środowisku czy też o usprawnieniu technologii, dzięki której deweloper może tworzyć lepiej wyglądające lokacje.

The Rise of the Hutt Cartel to pierwsze płatne rozszerzenie do gry MMO z 2011 roku. Pisaliśmy o nim w grudniu zeszłego roku, kiedy to firma Electronic Arts, wydawca produkcji, poinformowała o jego szczegółach. Dodatek, który można zamawiać na oficjalnej stronie, skupi się na rasie Huttów i wprowadzi nowy wątek fabularny. Ponadto maksymalny poziom doświadczenia wzrośnie do 55 levelu.

Koszt zakupu rozszerzenia to 9,99 dolarów (około 31 zł) dla graczy opłacających abonament. Pozostałe osoby będą zmuszone do wyjęcia z portfela dwa razy większej kwoty. Premiera The Rise of the Hutt Cartel nastąpi wiosną bieżącego roku, jednak nie ujawniono jeszcze dokładnego terminu.

The Rise of the Hutt Cartel - pierwsze płatne rozszerzenie do Star Wars: The Old Republic. - Pierwsze wideo opowiadające o produkcji dodatku Star Wars: The Old Republic - The Rise of the Hutt Cartel - wiadomość - 2013-03-12
The Rise of the Hutt Cartel - pierwsze płatne rozszerzenie do Star Wars: The Old Republic.

Star Wars: The Old Republic oficjalnie zostało ujawnione w październiku 2008 roku. Premiera gry nastąpiła ponad 3 lata później, jednak mocno oczekiwany tytuł nie cieszył się taką popularnością, jakiej życzył sobie wydawca. W listopadzie zeszłego roku dodano opcję free-to-play, która wiąże się jednak z wieloma nieudogodnieniami, między innymi wyższą ceną nadchodzącego rozszerzenia.