Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2019, 14:09

autor: Frozen

Pierwsze szczegóły i screeny z MudRunner 2

Firmy Saber Interactive i Focus Home Interactive ujawniły pierwsze szczegóły dotyczące kontynuacji symulatora ciężarówek terenowych Spintires: MudRunner, która ma ukazać się jeszcze w tym roku na PC, PS4 i Xboksie One.

Pierwszą część serii, Spintires, ufundowano poprzez zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter. - Pierwsze szczegóły i screeny z MudRunner 2 - wiadomość - 2019-04-24
Pierwszą część serii, Spintires, ufundowano poprzez zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter.
MUDRUNNER 2 W SKRÓCIE:
  • Deweloper gry: Saber Interactive
  • Wydawca: Focus Home Interactive
  • Gatunek: symulator
  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 2019 r.

Studio Saber Interactive oraz wydawca Focus Home Interactive podzielili się pierwszymi szczegółami na temat zapowiedzianej w sierpniu zeszłego roku kontynuacji symulatora ciężarówek Spintires zatytułowanej MudRunner 2. Dziennikarze, którzy podczas wydarzenia What's Next 2019 w Paryżu zostali zaproszeni na zamkniętą prezentację gry, zgodnie twierdzą, że tytuł pod względem wizualnym prezentuje się znacznie lepiej od swojego poprzednika. Widać to zwłaszcza w przypadku błota, wody i liści, które w tej odsłonie są zdecydowanie dużo bardziej szczegółowe. Na detalach zyskały również wnętrza pojazdów – twórcy zapewniają, że kokpity poszczególnych ciężarówek będą różniły się między sobą.

Pod względem powierzchni mapy w MudRunner 2 mają być nawet 25 razy większe od tych ze Spintires. Pojawią się też nowe typy podłoża, między innymi śnieg i lód. Wzrośnie liczba licencjonowanych ciężarówek w grze, a wśród nich znajdziemy pojazdy takich marek, jak Ford, Caterpillar i Gaz. Pojawi się również możliwość zmiany koloru samochodu oraz wyposażania go w różne dodatkowe komponenty (umożliwiające np. przejazd przez głęboką wodę). W MudRunner 2 dostępne będą także ulepszenia pojazdów, które będziemy mogli kupować za zarobione w grze pieniądze.

Pojawią się alternatywne sposoby ratowania pojazdów, które utknęły lub zostały mocno uszkodzone. Nie wiadomo, o jakie konkretnie metody chodzi – wiemy tylko tyle, że na pewno nie będą to helikoptery. Znacznie poprawiony ma zostać interfejs produkcji. Przełączanie się pomiędzy pojazdami, załadunek i tym podobne czynności mają być w MudRunner 2 dużo łatwiejsze do wykonania niż w Spintires. Twórcy dopracowali również samouczek, który będzie szczegółowo opisywał wszystkie zawiłości tytułu, czego zdecydowanie zabrakło w poprzedniej części gry.

MudRunner 2 ma ukazać się jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Na wszystkich platformach tytuł ma mieć premierę tego samego dnia.

  1. Oficjalna strona Saber Interactive
  2. Oficjalna strona Focus Home Interactive
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

MudRunner 2

MudRunner 2