Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2019, 09:45

autor: AlexB

Apex Legends - darmowe lootboxy i skórka z Twitch Prime dzięki luce

W Apex Legends znajduje się drobna luka, dzięki której można zdobyć pięć lootboksów i legendarną skórkę za subskrypcję Twitch Prime bez jej opłacenia. Wystarczy w opcjach uruchamiania wpisać jeden parametr.

Są różne rodzaje bugów. Niektóre mogą zirytować i popsuć zabawę, inne wprost przeciwnie – działają na korzyść graczy, nieco ułatwiając im życie. Ten drugi rodzaj błędu znalazł się w grze Apex Legends. Użytkownicy Reddita odkryli, że w tej darmowej sieciowej strzelance opartej o tryb battle royale znajduje się luka, dzięki której można zdobyć pięć lootboksów i legendarną skórkę Pathfindera - normalnie przeznaczonych dla osób opłacających abonament Twitch Prime - zupełnie za darmo.

W podany sposób można zdobyć legendarną skórkę dla Pathfindera. - Apex Legends - darmowe lootboxy i skórka z Twitch Prime dzięki luce - wiadomość - 2019-02-21
W podany sposób można zdobyć legendarną skórkę dla Pathfindera.

W jaki sposób błąd został odnaleziony? Gracze weszli do swojej biblioteki gier na Originie, kliknęli na kartę Apex Legends prawym przyciskiem myszy i wybrali Właściwości gry. Następnie przeszli do Zaawansowanych opcji uruchamiania i w polu Argumenty w wierszu poleceń wpisali:

+twitch_prime_linked 1

Zapisali zmiany, uruchomili tytuł i voila - pięć darmowych skrzynek z przedmiotami i legendarna skórka dla Pathfindera trafiły na ich konto. Sprawdziliśmy tę metodę i faktycznie działa. Jest tylko jeden warunek - parametr musi być cały czas obecny w opcjach uruchamiania. W przeciwnym wypadku z ekwipunku zniknie specjalny wygląd postaci (lecz fanty z lootboksów pozostaną).

Obrazkowa instrukcja, jak wykorzystać lukę w Apex Legends.
Obrazkowa instrukcja, jak wykorzystać lukę w Apex Legends.
Apex Legends - darmowe lootboxy i skórka z Twitch Prime dzięki luce - ilustracja #3

Chcesz pograć w drużynie? Poznać innych graczy? Być na bieżąco z nowościami? Wpadnij na naszą grupę APEX Legends [POLSKA].

Nie wiemy, ile czasu będą potrzebowały firmy Electronic Arts i Respawn Entertainment, by załatać lukę. Trudno też określić, czy pozwolą one na zatrzymanie przedmiotów, czy usuną je po wykryciu błędu. Oczywiście istnieje też pewne niebezpieczeństwo bana, więc jeśli zechcecie wykorzystać tę lukę, to robicie to na własną odpowiedzialność.

Apex Legends zadebiutowało na PC, PlayStation 4 oraz Xbokie One na początku bieżącego miesiąca. Choć tytuł pojawił się na rynku dośc niespodziewanie i bez wielkiej kampanii marketingowej, szybko zdobył sporą popularność. W pierwszym tygodniu grę uruchomiło aż 25 milionów osób.

  1. Oficjalna strona gry Apex Legends
  2. Dziś zapowiedź – dziś premiera. Apex Legends to odważna zagrywka EA
  3. Apex Legends - poradnik do gry
Apex Legends

Apex Legends