Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2020, 10:26

autor: Entelarmer

Phil Spencer potwierdza: Microsoft i Xbox zawitają na E3 2020

Phil Spencer z Microsoftu zapowiedział udział firmy w targach E3 2020. Tym samym potwierdził, że spółka nie pójdzie za przykładem Sony i pokaże konsolę Xbox Series X w czerwcu.

Phil Spencer nie pójdzie za przykładem Sony. - Phil Spencer potwierdza: Microsoft i Xbox zawitają na E3 2020 - wiadomość - 2020-01-14
Phil Spencer nie pójdzie za przykładem Sony.

Po wczorajszych plotkach firma Sony potwierdziła, że zrezygnowała z targów E3 2020, a tym samym z zaprezentowania na nich PlayStation 5. Na szczęście w Los Angeles pojawi się druga z nadchodzących konsol. Phil Spencer z Microsoftu potwierdził na Twitterze, że jego zespół przygotowuje się do uczestnictwa w tegorocznej edycji imprezy.

Szef działu Xboksa nie powiedział wprost o nowej platformie. Niemniej wzmianka o podzieleniu się planami na przyszłość wyraźnie sugeruje pojawienie się tzw. Xbox Series X na tegorocznych targach E3. Inna sprawa, czy aż tyle będziemy musieli czekać na nowe szczegóły na temat platformy. W przeciwieństwie do Sony, Microsoft dość chętnie mówi o swojej konsoli. Owszem, gigant z Redmond również nie zdradził nic odnośnie samego urządzenia (jeśli nie liczyć mało wiążących obietnic). Niemniej zdążyliśmy już poznać wygląd nowego Xboksa oraz stanowisko firmy w sprawie tytułów ekskluzywnych. Tymczasem jedynym konkretem ujawnionym przez Sony jest… logo PS5. Możemy więc domniemywać, że do czerwca Phil Spencer jeszcze nie raz wspomni o swojej konsoli. Czy jednak wcześniej poznamy specyfikację Xbox X Series, czy PlayStation 5 – zobaczymy.

Ostatnia aktualizacja: 2020-01-14

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach