filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 sierpnia 2021, 13:10

autor: Patryk Kubiak

Nowy zwiastun Pitbulla; zobacz, jak wyglądałby Vega bez przekleństw

Jest nowy zwiastun Pitbulla Patryka Vegi. Ku zaskoczeniu autora niniejszego materiału, tym razem wideo promujące film jest dość… grzeczne. Zobaczcie sami.

Pozbawiony nadmiernej wulgarności i nieco przegadany – taki właśnie jest kolejny zwiastun najnowszego Pitbulla Patryka Vegi, który właśnie wylądował na kanale YouTube reżysera. Dwuipółminutowe wideo wprowadza widza do świata głównych bohaterów i antagonistów produkcji, a także rysuje (mniej więcej) problem, wokół którego obracać się będzie intryga. Vega w zapowiedzi – jak zwykle – pokazuje sporo, o czym możecie przekonać się sami poniżej.

Cieszy z pewnością powrót Andrzeja Grabowskiego do roli Jacka Goca, bo urodzony w Chrzanowie aktor (zazwyczaj) jest jednym z najjaśniejszych punktów produkcji o warszawskich policjantach Vegi. Ze zwiastuna wynika, że dowiemy się więcej o przeszłości popularnego Gebelsa. W zapowiedzi widzimy też mistrza UFC w wadze półciężkiej Jana Błachowicza, który wcieli się w jednego z funkcjonariuszy. Prócz niego i Grabowskiego na ekranie zobaczymy m.in. Przemysława Bluszcza, Tomasza Dedeka, Martę Malikowską czy Sebastiana Delę.

Wydaje się, że nowy Pitbull Vegi może być obrazem mroczniejszym, bardziej kameralnym i głębiej podchodzącym do kreacji postaci względem wcześniejszych dokonań kontrowersyjnego reżysera. Biorąc pod uwagę, że (o ironio!) najlepszą jak dotąd część serii nakręcił Władysław Pasikowski, Vega ma do czego nawiązywać i z kim się ścigać. Pozostaje czekać do 11 listopada, kiedy Pitbull będzie miał swoją premierę, i zobaczyć, co z tego wyniknie.

  1. Small World to nowy kryminał Patryka Vegi o handlu dziećmi. Zobacz trailer
  2. Patryk Vega dostanie 6 mln złotych od PISF-u na filmy