Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 stycznia 2018, 19:37

autor: Vergil

Paladins otrzyma tryb battle royale – poznajcie Paladins: Battlegrounds

Kolejny tytuł otrzyma tryb battle royale – do wyścigu, w którym bierze udział nie tylko PUBG, lecz także Fortnite: Battle Royale, jeszcze w tym roku dołączy Paladins, o czym deweloperzy poinformowali za pośrednictwem widowiskowego zwiastuna.

Twórcy Paladins: Champions of the Realm nie próżnują i bez przerwy starają się przyciągnąć do swojej produkcji kolejne rzesze graczy. Ekipa Hi-Rez Studios poinformowała, że jeszcze w tym roku tytuł otrzyma kolejny tryb rozgrywki – niespecjalnie dziwi fakt, że mowa o zmaganiach spod znaku battle royale, które zostaną ochrzczone wielce wymownym mianem Battlegrounds. Na dobry początek Paladins: Battlegrounds otrzymało dynamiczny zwiastun, który czeka na Was poniżej.

Starcia będą się toczyć na rozległej mapie, a weźmie w nich udział setka graczy. Oczywiście zwycięży osoba, która jako ostatnia utrzyma się przy życiu – w celu realizacji owego zadania nieodzowne będzie korzystanie z oręża znalezionego w trakcie zmagań.

Playerunknown’s Battlegrounds, znane również jako PUBG, kontynuuje swój zwycięski pochód. Sukcesy odnosi również Fortnite: Battle Royale, co jednoznacznie świadczy o tym, że gracze są spragnieni tak walki o przetrwanie, jak i krwawych starć przy użyciu broni, jakie uda im się znaleźć. Czy na rynku jest miejsce na kolejną produkcję oferującą tego typu atrakcje? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nadchodzące miesiące. Swoją drogą ciekawe, jak na tę zapowiedź zareagują włodarze PUBG Corporation – wszak o konkurencyjnym Fortnite: Battle Royale nie wypowiadali się zbyt pochlebnie

W momencie premiery trybu battle royale, Paladins będzie nie tylko „darmowym Overwatchem”, lecz także „darmowym PUBG”. Czy to wystarczy, by zdobyć uznanie graczy bawiących się w produkcji studia PUBG Corporation? - Paladins otrzyma tryb battle royale – poznajcie Paladins: Battlegrounds - wiadomość - 2018-01-04
W momencie premiery trybu battle royale, Paladins będzie nie tylko „darmowym Overwatchem”, lecz także „darmowym PUBG”. Czy to wystarczy, by zdobyć uznanie graczy bawiących się w produkcji studia PUBG Corporation?