Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Activision Press Release" 2 lipca 2020, 23:04

Pakiet JW GROM znów dostępny w Call of Duty: Modern Warfare i Warzone

Śledzenie reakcji polskiej społeczności na operatora inspirowanego JW GROM było bardzo inspirujące – powiedział Michał Drobot, kierownik studio w Infinity Ward Polska.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Od 1 lipca w Call of Duty: Warzone powróci Operator Mil-Sim w skórce JW Grom, która już stała się ulubioną skórką polskich graczy.

„Śledzenie reakcji polskiej społeczności na operatora inspirowanego JW GROM było bardzo inspirujące” – powiedział Michał Drobot, kierownik studio w Infinity Ward Polska. „Cieszymy się więc niezmiernie z możliwości ponownego wprowadzenia JW GROM do Modern Warfare i dania naszym polskim fanom kolejnej szansy na cieszenie się grą wraz z tym niesamowitym zestawem”.

JW GROM: Mil-Sim Pack Bundle* będzie zawierać:

  1. Skórkę JW GROM dla Operatora Mil-Sim
  2. Schemat Holger 26 - “Surgical”
  3. Emblemat – “Play Havoc”
  4. Wizytówkę – “Silent Unseen”
  5. Sprej – “Thunder Rolls”

* Do zakupu Pakietu Operatora Grom można użyć Punktów Call of Duty

By uzyskać więcej informacji I najświeższe wiadomości o Call of Duty: Warzone, zapraszamy do odwiedzania: www.callofduty.com,www.youtube.com/callofdutyoraz śledzenia @InfinityWard i @CallofDuty na Twitterze, Instagramie and Facebooku.