Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2021, 21:19

Painkiller od Saber Interactive raczej szybko się nie ukaże

Studio Saber Interactive uchyliło rąbka tajemnicy na temat nowej gry z serii Painkiller, nad którą obecnie pracuje. Okazuje się, że projekt jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie produkcji.

Zapowiedziana wczoraj nowa gra z serii Painkiller stała się tematem numer jeden na dzisiejszym pokazie Koch Prime Time. Jak się jednak okazuje, deweloperzy ze studia Saber Interactive, którzy sprawują pieczę nad tym projektem, nie są jeszcze gotowi, by podzielić się jakimikolwiek konkretami na jego temat.

Powód jest prozaiczny – gra jest na bardzo wczesnym etapie produkcji i wciąż jeszcze sporo może się zmienić. Niemniej autorzy dokładają starań, by w swoim dziele uchwycić esencję oryginału. Możemy więc spodziewać się mrocznego klimatu, mocarnego uzbrojenia, a przede wszystkim – widowiskowej akcji.

Można przypuszczać, że w związku z powyższym produkcja raczej prędko się nie ukaże. Fani posyłania do piachu piekielnego tałatajstwa muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Koch Media

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej