Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2021, 08:56

Kena: Bridge of Spirits - wysyp gameplayów z E3 2021

W sieci pojawiło się wiele obszernych zapisów rozgrywki z Kena: Bridge of Spirits, czyli obiecującej przygodowej gry akcji, w którą zagramy w sierpniu tego roku.

KENA: BRIDGE OF SPIRITS W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Ember Lab
  • Wydawca: Ember Lab
  • Gatunek: przygodowa gra akcji
  • Platforma: PC, PS4, PS5
  • Data premiery: 24 sierpnia 2021 r.

Z okazji E3 szereg zachodnich serwisów otrzymał okazję do zagrania w Kena: Bridge of Spirits, czyli przygodową grę akcji autorstwa studia Ember Lab. W rezultacie Internet zalały obszerne gameplaye z tego projektu.

Zapisy rozgrywki pochodzą z bliskiej ukończenia wersji gry (premiera ma się odbyć za trochę ponad dwa miesiące), więc dają dobre pojęcie o tym, co zaoferuje pełne wydanie Kene: Bridge of Spirits. Możemy na nich zobaczyć m.in. eksplorację, elementy platformówkowe oraz przede wszystkim walkę.

Na materiałach gra prezentuje się całkiem obiecująco. Nie wygra nagród za oryginalne pomysły, ale wydaje się sprawnie realizować sprawdzone rozwiązania, dorzucając do nich kilka rzadziej widywanych mechanik, takich jak kontrolowanie grup pomagających bohaterce stworków. Do tego projekt robi bardzo dobre wrażenie pod względem wykonania, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że stoi za nim niewielkie niezależne studio, w którym pracuje raptem 15 osób.

Przypomnijmy, że Kena: Bridge of Spirits zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera nastąpi 24 sierpnia tego roku. Wydanie pecetowe będzie sprzedawane tylko w Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona gry
E3 2021