Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2021, 10:12

autor: Adrian Werner

Overwatch 2 - w przyszłym tygodniu zobaczymy tryb PvP

W przyszłym tygodniu odbędzie się dwugodzinny stream, podczas którego pokazany zostanie tryb PvP w grze Overwatch 2.

ROZKŁAD JAZDY:
  • 20 maja: stream poświęcony rozgrywkom PvP,
  • 24 maja: deweloperzy odpowiedzą na pytania graczy na Reddicie.

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że 20 maja odbędzie się stream poświęcony rozgrywkom PvP w Overwatch 2. Zaprezentowane zostaną m.in. nowe mapy oraz istotne zmiany w gameplayu. Transmisja powinna wzbudzić duże zainteresowanie wśród fanów, gdyż do tej pory autorzy koncentrowali się na pokazywaniu trybu kooperacyjnego w grze.

Aaron Keller, który stanął na czele zespołu odpowiedzialnego za serię po odejściu Jeffa Kaplana, stwierdził, że twórcy wiedzą, iż tryb PvP jest sercem marki Overwatch i dlatego najwyższy czas pokazać, co pod tym względem zaoferuje sequel.

Zaplanowany na 20 maja stream ma potrwać dwie godziny. Poprowadzą go komentatorzy znani z Ligi Overwatch - Matt „Mr. X" Morello oraz Mitch „Uber" Leslie. Obecni będą również ludzie z Blizzarda – poza wspomnianym Kellerem pojawią się m.in. Geoff Goodman (główny projektant bohaterów) oraz odpowiedzialny za stronę artystyczną Dion Rogers.

Ponadto 24 maja, czyli w piątą rocznicę premiery pierwszego Overwatcha, na Reddicie zorganizowana zostanie sesja AMA, podczas której deweloperzy będą odpowiadali na pytania fanów.

  1. Overwatch 2 – strona oficjalna gry