Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2019, 11:30

autor: Adrian Werner

Outlaws to według plotek nowa gra z uniwersum DC Comics [aktualizacja: plotka zdementowana]

Według nowych plotek firma WB Games planuje w najbliższy piątek ujawnić grę Outlaws, czyli produkcję osadzoną w uniwersum DC Comics.

AKTUALIZACJA:

Plotki o projekcie Outlaws zostały zdementowane. Okazało się, że rzekomy obrazek z nieujawnionej gry w rzeczywistości został zaczerpnięty z galerii prac artysty imieniem Dmitry Wittmann, czyli grafika specjalizującego się w tworzeniu trójwymiarowych lokacji.

Domniemany tytuł gry budzi skojarzenia z komiksową serią Red Hood and the Outlaws wydawnictwa DC. - Outlaws to według plotek nowa gra z uniwersum DC Comics [aktualizacja: plotka zdementowana] - wiadomość - 2019-04-25
Domniemany tytuł gry budzi skojarzenia z komiksową serią Red Hood and the Outlaws wydawnictwa DC.

Użytkownicy serwisu 4chan dostarczyli plotek odnośnie kolejnego niezapowiedzianego projektu. Nosi on tytuł Outlaws i osadzony jest w komiksowym uniwersum DC. Doniesieniom towarzyszy obrazek, na którym jako datę ujawnienia produkcji podano 26 kwietnia tego roku, czyli najbliższy piątek.

W tle na obrazku widać kilka wieżowców, w tym ten należący do firmy Wayne Enterprises, więc praktycznie na pewno jest to miasto Gotham, czyli terytorium Batmana. Wymieniona jest również firma Epic Games, ale nie wiemy, czy jest ona deweloperem (co wydaje się jednak mało prawdopodobne), czy też chodzi tylko o wykorzystanie silnika Unreal Engine. Inną opcją jest, że pecetowa wersja projektu okaże się kolejną grą, która przez pewien czas dostępna będzie tylko w serwisie Epic Games Store.

Rzekoma grafika promująca zapowiedź gry. - Outlaws to według plotek nowa gra z uniwersum DC Comics [aktualizacja: plotka zdementowana] - wiadomość - 2019-04-25
Rzekoma grafika promująca zapowiedź gry.

Oczywiście, jak w przypadku wszystkich takich przecieków, do udostępnionych na 4chan informacji należy podchodzić z dużym dystansem. Zwłaszcza że źródło twierdziło, że wspomniany wyżej obrazek wkrótce zostanie opublikowany na oficjalnym koncie Instagram firmy WB Games, a do tej pory tak się nie stało.

Jeśli projekt faktycznie istnieje, to najprawdopodobniej jest to ta sama produkcja, o której plotkowano w zeszłym tygodniu. Przypomnijmy, że według pogłosek trwają prace nad sieciową gra akcji osadzoną w uniwersum DC, która inspirację czerpie z takich serii, jak Destiny, czy Tom Clancy’s The Division. Projekt miałby zostać pokazany podczas tegorocznych targów E3.

Warto przypomnieć, że według innych plotek znany z Batman: Arkham Origins zespół WB Games Montreal pracuje nad nową grą z Batmanem w roli głównej, w której zmierzymy się z Trybunałem Sów. Spekulacji odnośnie produkcji osadzonych w uniwersum DC mamy więc ostatnio pod dostatkiem. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na zapowiedź nowego projektu z tej marki.

  1. Oficjalna strona WB Games
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach