Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 27 marca 2014, 12:45

Otwarty weekend World of Tanks: Xbox 360 Edition

W kwietniu rusza turniej dla graczy z nagrodą główną w wysokości 10 000 PLN

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming ma przyjemność poinformować, że w ten weekend World of Tanks: Xbox 360 będzie otwarte na wszystkich graczy, zarówno złotymi, jak również z kontami srebrnymi w usłudze Xbox Live. Oznacza to, że od 28 marca do 30 marca wszyscy konsolowi gracze będą mieli okazję powalczyć wspólnie, nawet, jeśli w przypadku użytkowników z kontem srebrnym skończył się im 7-dniowy okres próbny. Całe dotychczasowe doświadczenie i postępy w grze są zapisane

i po wejściu do gry na nowo, nie trzeba zaczynać od początku. Otwarty weekend to również świetna okazja, aby przetestować nowe mapy w grze i wziąć udział w kulminacji operacji Map Madness. Jej celem jest niszczenie jak największej ilości czołgów przez graczy, a po osiągnięciu określonego pułapu, odblokowywane są nowe mapy. Po 4 dniach i przekroczeniu dziesięciu milionów zezłomowanych czołgów została udostępniona plansza Lakeville. Wczoraj ilość zniszczonych maszyn przekroczył pułap 30 000 000 i kolejna arena zmagań jest już w grze, czyli El Haluf. Kultowa Prokhorovka odblokuje się po łącznej ilości 50 000 000 zniszczonych czołgów i wstępne szacunki mówią o odblokowaniu jej w najbliższy piątek.

Jednocześnie informujemy, że wydawca gry, firma Microsoft, dla polskich konsolowych „pancerniaków” przygotował specjalny turniej otwarty, gdzie nagrodą główną jest 10 000 PLN. Gracze chcący wziąć udział w zawodach mogą zapisywać się na stronie http://www.esl.eu/pl/wot/liveleague do 6 kwietnia 2014. Rozgrywki rozpoczną się 8 kwietnia 2014. Szczegółowy regulamin turnieju oraz zasady rywalizacji dostępne są pod wspomnianym wyżej adresem. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w trybie drużynowym 3on3, w drabince Double Elimination, a wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie Best of Three. Finał tych ekscytujących zmagań odbędzie się 16 kwietnia 2014 – już dziś zapraszamy do śledzenia informacji na temat turnieju na stronach Electronic Sports League.

Więcej informacji o World of Tanks na Xbox 360: www.worldoftanks.com/xbox

Więcej informacji o turnieju: http://www.esl.eu/pl/wot/liveleague