Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2012, 09:08

autor: Góral

Otwarta beta MechWarrior Online wystartuje w przyszłym tygodniu

Piranha Games, deweloper gry MechWarrior Online, poinformował, że 16 października zostanie uruchomiona otwarta beta nadchodzącej produkcji. Tytuł znajdował się w fazie zamkniętych testów od jakiegoś czasu, teraz pograć będzie mógł każdy chętny.

Deweloper gry MechWarrior Online ogłosił, że w przyszłym tygodniu zakończy się Founders' Program, a nadchodząca produkcja wyjdzie z zamkniętej bety i stanie się ogólnodostępna dla wszystkich chętnych. Otwarte testy rozpoczną się dokładnie 16 października, czyli już za kilka dni.

Otwarta beta MechWarrior Online wystartuje w przyszłym tygodniu - ilustracja #1
MechWarrior Online napędzany jest przez silnik CryEngine 3.

Do tej pory tytuł był testowany przez nieliczną grupę osób, do której jakiś czas temu dołączyli nabywcy pakietu Founders' Program. Oferuje on różne bonusy dostępne w grze. Za 120 dolarów otrzymuje się Legendary Founder's Package zawierający:

  • 80 dolarów do wykorzystania na różne przedmioty;
  • 4 ekskluzywne mechy;
  • trzymiesięczne konto premium po premierze pełnej gry, do której dodatkowo będzie się mieć wcześniejszy dostęp;
  • specjalne oznaczenie widoczne dla innych graczy;
  • naszą kswykę umieszczoną w grze.

Wydając 60 dolarów (ELITE Founder's Package) dostajemy to samo tylko z jednym mechem, dwoma miesiącami premium i nie zobaczymy swojej ksywki w creditsach. W najtańszej opcji, VETERAN Founder's Package (30 dolarów), znajdziemy 40 dolarów do wykorzystania, oznaczenie i miesięczne konto premium. Pakiety można jeszcze nabyć do 14 października na oficjalnej stronie gry MechWarrior Online, za pośrednictwem której zapiszecie się też do otwartej bety.

Otwarta beta MechWarrior Online wystartuje w przyszłym tygodniu - ilustracja #2

Premiera MechWarrior Online zaplanowana jest na początek przyszłego roku (nie znamy dokładnej daty) tylko na komputerach PC. Gra korzysta z technologii firmy Crytek (CryEngine 3), która napędza chociażby Crysisa 2 czy nadchodzący, polski projekt – Sniper: Ghost Warrior 2. Tytuł oparty jest na modelu biznesowym free-to-play z systemem mikropłatności.