Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2020, 13:22

autor: Bebop

Oto jak łatwo sprawdzić, które gry na Steam są za darmo

Dzięki stronie SteamDB w kilka sekund można sprawdzić aktualne oraz nadchodzące promocje na darmowe gry, które udostępnia platforma Gabe'a Newella. Wystarczą do tego dwa linki.

Oto jak łatwo sprawdzić, które gry na Steam są za darmo - ilustracja #1
Goat of Duty jest jedną z gier dostępnych za darmo.

Epidemia koronawirusa uziemiła w domach większość z nas. Nawet osoby, które nadal normalnie pracują i tak muszą ograniczać opuszczanie czterech ścian. Nic więc dziwnego, że rozkwita wysyłkowa oraz cyfrowa sprzedaż gier, a sklepy porównują ten czas do świąt Bożego Narodzenia. A co jeśli nie stać nas na taką rozrywkę? Z pomocą przychodzi strona SteamDB. Wystarczy kilka kliknięć, by dowiedzieć się, które gry są obecnie dostępne za darmo na Steamie. Znajdziemy tam również informacje o aktualnych i nadchodzących czasowych promocjach (np. darmowych weekendach). Oczywiście moglibyśmy sami weryfikować to na platformie Gabe’a Newella, ale tak jest zdecydowanie szybciej i łatwiej. Linki warto sprawdzać codziennie, bo lista stale ulega zmianom. W ofercie dominują produkcje niezależne, choć wśród tytułów dostępnych za darmo przez ograniczony czas znajdziemy np. Cities: Skylines czy Gears 5 (za 10 dni).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Darmowe gry na Androida – 28 najlepszych gier free-to-play na telefon
  2. Nie wiesz w co grać? Najlepsze rankingi top 10 na GRYOnline.pl